Reklama
Reklama
Reklama

Podziel się

Meble Hi-Fi Norstone Design : Best - Audio: sprzęt audio i video, hi-fi i kino domowe, hi-end, multiroom, inteligentny dom, instalacje u klienta
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Windows Live
  • Facebook
  • MySpace
  • deli.cio.us
  • Digg
  • reddit
  • Yahoo! Bookmarks
Reklama
Reklama
Strona główna | Meble HiFi | Norstone Design

Meble Hi-Fi Norstone Design

Norstone Design Carly Stolik RTV

norstone-dimensions
Norstone Design Carly Stolik RTV
Stolik RTV Norstone Design Carly to eleganckie i stylowe kształty połączone z funkcjonalnością użytkowania. Wyjątkową cechą tego stolika jest zamykana dolna półka odchylanymi drzwiczkami, pozwalająca na dyskretne ukrycie sprzętu AV po zakończeniu jego użytkowania, zabezpieczając go jednocześnie przed przypadkowym uszkodzeniem. Jako że sprzęt audiowizualny wymaga odpowiedniej wentylacji ze względu na możliwość przegrzania układów, stolik Carly posiada system otworów odprowadzających ciepło.

Przeczytaj wiecej o Norstone Design Carly
 

Norstone Design Cinema Stolik RTV bambus / czarny

Norstone Design Cinema Stolik RTV
norstone-dimensionsNorstone Design Cinema to nowoczesny stolik RTV łączący w sobie cechy nowoczesności (lakierowana na czarno stal i MDF) i tradycji (okleina bambusowa). Bardzo szeroki, a zarazem bardzo niski, będzie stanowił niezwykle udany i atrakcyjny element nowoczesnego wnętrza.
Przeczytaj więcej o Norstone Design Cinema
 

Norstone Design Dyvad Stolik RTV z półką na telewizor

Norstone Design Dyvad Stolik RTV z półką na telewizor
norstone-dimensionsNorstone Design Dyvad to nowoczesny stolik RTV wykonany ze stali i szkła - oba materiały w kolorze czarnymo wysokim połysku. Od standardowych stolików tego typu różni się przede wszystkim dodatkową górną półką o wymiarach 55 x 30 cm przeznaczoną pod telewizor, z kolei przestrzeń pod półką na telewizor to idealne miejsce na głośnik centralny do kina domowego.
Przeczytaj wiecej o Norstone Design Dyvad Stolik RTV
 

Norstone Design Esse Mini Stolik RTV

norstone-dimensions
Norstone Design Esse Mini Stolik RTV
Stolik hi-fi Norstone Design Esse Mini
to przykład nowoczesnego i funkcjonalnego projektu mebla RTV, połączonego z lekkością formy i wizualną atrakcyjnością. Stanowi on odzwierciedlenie koncepcji firmy tworzącej solidne i stabilne konstrukcje przy użyciu solidnych i atrakcyjnych wizualnie materiałów.
Przeczytaj więcej o Norstone Design Esse Mini
 

Norstone Design Kodkod Stolik RTV czarny

Norstone Design stolik Kodkod
norstone-dimensions

Stolik RTV model Kodkod jest solidnym meblem wykonanym ze stali i szkła. Górna półka udźwignie nawet ciężki, 50 kg telewizor, a dolna przeznaczona jest do przechowywania sprzętu hi fi do 25 kg. Estetyczne szklane przesłony zabezpiecząją sprzęt audio video przed ewentualnym uszkodzeniem czy zabrudzeniem
oraz pozwalają skupić uwagę na oglądanym obrazie – nie rozpraszają dodatkowe lampki, diody itp…
Stalowa rama pomalowana jest proszkowo na wysoki połysk, a hartowane szyby w kolorze czarnym dopełniają eleganckiego wyglądu.

Przeczytaj więcej o Norstone Design Kodkod
 

Norstone Design Se Stolik RTV z uchwytem na LCD/plazmę

Stolik RTV Norstone Design Se
norstone-dimensions

Nowoczesny stolik rtv Norstone Design stanowi doskonałe uzupełnienie dla ekranów płaskich telewizorów, które są coraz większe i coraz cieńsze. Wykonany z lakierowanej stali i szkła, wyposażony został w uchwyt do telewizora w standardzie Vesa, o obciążeniu do 60 kg. System zarządzania kablami pozwoli w łatwy i elegancki sposób ukryć okablowanie,

Przeczytaj więcej o Norstone Design Se
 

Stolik RTV Norstone Design Bergen AV2

Stolik Norstone Design Bergen AV2
norstone-dimensions Linia Bergen to eleganckie i stylowe kształty, dlatego stolik Bergen AV szybko zyskał sobie miano ulubionego z oferty firmy NorStone. Jego kolejna wersja to bardzo ciekawe ekonomiczne rozwiązanie.
Zachowana została w nim konstrukcja modułowa, zmieniono jednak system mocowania pułek. Obecnie każdy moduł składa się z hartowanej szyby do której przykrecane są nogi zakończone regulowanymi kolcami. Rozwiązanie takie znacząco zwiekszyło sztywność całej konstrukcji, kolce zaś doskonale niwelują wibracje.
Obecna wersja stolika BERGEN AV2  to również łatwiejsze rozmieszczenie sprzętu na poszczególnych półkach. Mamy bowiem do dyspozycji trzy duże powierzchnie szklane na których w dowolny sposób możemy romieścić nasz sprzęt audio-video.
Kolorystyka stolika BERGEN AV2 pozostała bez zmian, nadal jest to kolor czarny błyszczący z czarnymi szybami.
Więcej…
 

Stolik RTV Norstone Design Century

Stolik Norstone Design Century
norstone-dimensionsTen mebel łączy w sobie elegancję zarządzania z optymalną architekturą przeznaczoną dla urządzeń hi-fi. Wykwintny kształt pozwala na łatwą integrację stolika z istniejącymi meblami.
Otwarta przestrzeń wokół półek ułatwia dostęp do konektorów i zapewnia odpowiednią wentylację i chłodzenie urządzeń.
Konstrukcja pomieści i utrzyma cały sprzęt hi-fi, zaś górna półka z powodzeniem posłuży za podstawę dla gramofonu.
Stolik Norstone Design Century zdobył uznanie poprzez idealne połączenie nowoczesnego wzornictwa z parametrami technicznymi.
Więcej…
 

Stolik RTV Norstone Design Coda AV

Stolik Norstone Design Coda

norstone-dimensionsCoda AV to współczesny i elegancki stolik RTV.
Bez problemów spełnia wymogi nowoczesnego wzornictwa i aktualnych trendów w dziedzinie mebli AV.
Z łatwością i bezpiecznie pomieści cały sprzęt do kina domowego.

UWAGA: Model już nieprodukowany !

Więcej…
 

Stolik RTV Norstone Design Ekar3

Stolik Norstone Design Ekar 3
Sprawdź wymiary
 Doskonale wszechstronny i kompaktowy model Ekär 3 to stolik RTV wagi ciężkiej.
Dzięki użyciu hartowanego szkła jako materiału nośnego może on unieść na górnej półce np. telewizor, ekran plazmowy czy LCD wraz z głośnikiem centralnym o łącznej wadze do 80 kg.
Pozostałe półki można obciążyć sprzętem o wadze do 25 kg każda.
Więcej…
 

Stolik RTV Norstone Design Eker3

Stolik Norstone Design Eker 3
norstone-dimensions
Ceny płaskich ekranów telewizyjnych z każdym dniem ulegają obniżeniu, podczas gdy ich Jakość, Niezawodność i Design stale się polepszają.
Norstone Design oferuje nowy stolik RTV, który świetnie podąża za tym trendem.
Stolik RTV EKER 3 jest rozwiązaniem dla tych którzy, nie chcą montować ekranu plazmowego czy lcd na ścianie swojego pokoju. Klasyczny wygląd i eleganckie kształty idealnie wtapiają się w charakter wystroju wnętrza. Czarne, lakierowane wykończenie perfekcyjnie pasuje do wszystkich aktualnych wykończeń modeli plazm i lcd.
Więcej…
 

Stolik RTV Norstone Design Eker5

Stolik Norstone Design Eker 5  
norstone-dimensions
Stolik RTV Eker 5 dzięki prostocie formy jak i czarnemu błyszczącemu wykończeniu jest wyjątkowo subtelnym meblem.
Łączy elegancję i fukcjonalność tak aby w pięknej oprawie móc umieścić cały zestaw sprzętu elektronicznego
Więcej…
 

Stolik RTV Norstone Design Epur3

Stolik Norstone Design Epur 3
norstone-dimensionsTen mebel łączy w sobie elegancję zarządzania z optymalną architekturą przeznaczoną dla urządzeń hi-fi. Wykwintny kształt pozwala na łatwą integrację stolika z istniejącymi meblami.
Otwarta przestrzeń wokół półek ułatwia dostęp do konektorów i zapewnia odpowiednią wentylację i chłodzenie urządzeń.
Konstrukcja pomieści i utrzyma cały sprzęt hi-fi, zaś górna półka z powodzeniem posłuży za podstawę dla gramofonu.
Stolik Norstone Design Piu zdobył uznanie poprzez idealne połączenie nowoczesnego wzornictwa z parametrami technicznymi.
Więcej…
 

Stolik RTV Norstone Design Esse

Stolik Norstone Design Esse
norstone-dimensionsNajwiększe dzieła często biorą swój początek z najprostrszych form.
Ten nowy stolik RTV to kolejne podkreślenie koncepcji projektowych firmy Norstone Design: stabilna konstrukcja, korzystająca ze szlachetnych i trwałych materiałów, dodająca elektronice elegancji i lekkości.
Posiadanie Esse to podążanie za aktualnymi trendami w kolorystyce, odcieniami bieli i czerni, a także czarny z intensywnie czerwonymi szybami (dła miłośników Ferrari), zwolennicy natury mogą cieszyć wzrok szybami zielonymi w odcieniu "Kiwi", czy biały z pomarańczowymi szybami, zaś dla tradycjonalistów pozostaje wersja całkowicie czarna.
To również pewność, że ekran będzie z nim tworzyć idealną całość.

Co najważniejsze cena stolika RTV ESSE jest równie przebojowa jak jego wyglad.

Więcej…
 

Stolik RTV Norstone Design Kubben WB

norstone-dimensions
Stolik RTV Norstone Design Kubben WB
Kubben WB to nowy stolik ze znanej już serii Kubben charakteryzującej się harmonijnymi proporcjami oraz kontrastowym połączeniem ciemnego drewna różanego z białym szkłem.
To niski (mający tylko 43 cm wysokości) stolik z zamykaną półką, która posiada naturalny system wentylacji zapobiegający przegrzaniu schowanego tam sprzętu AV.

Uzupełnieniem oferty tej serii są również podstawki pod monitory Kubben Stand idealnie pasujące do wszystkich stolików Kubben.

Więcej…
 

Stolik RTV Norstone Design KubbenAV

Stolik Norstone Design Kubben AV
norstone-dimensions
Zgodna z najnowszymi trendami linia KUBBEN jest pierwszą z nowości zapowiadanych na rok 2009.
Nortone Design, który już wcześniej dał się poznać jako producent life style’owych, nietuzinkowych mebli RTV, tym razem odwołuje się do filozofii Zen kojarzącej się nieodparcie z harmonią i medytacją.Wymiary oraz wytrzymałość półek sprawiają, że stolik RTV ten zmieści nawet 50 calowy telewizor LCD wraz ze wszystkimi składowymi systemu Audio.
Więcej…
 

Stolik RTV Norstone Design Lunde

norstone-dimensions
Stolik Norstone Design Lunde
Stolik RTV Lunde pozwola użytkownikowi skupić się na filmie a nie na mrugających diodach odtwarzającego go sprzętu.

Estetyczny wygląd, proste kształty, czarny lakier fortepianowy, pojemna zamykana półka mieszcząca w sobie sprzęt AV wraz z okablowaniem to cechy stolika RTV Lunde.

Ten stolik AV posiada znany już z innych modeli system wentylacji, zapobiegający przegrzaniu się elektroniki, nawet przy zamkniętej półce.

Więcej…
 

Stolik RTV Norstone Design Piu AV

Stolik Norstone Design Piu AV
norstone-dimensions
Wersja AV stołu Piu z łatwością udźwignie Twój plazmowy lub LCD telewizor (o wadze do 80 kg).
Oczywiście poza telewizorem zmieści się tam cały sprzęt do kina domowego wraz z głośnikiem centralnym.
Więcej…
 

Stolik RTV Norstone Design Wooden

Stolik Norstone Design Wooden
norstone-dimensions
Doskonałym dodatkiem do wnętrz projektowanych w stylu bardziej klasycznym (naturalne drewno), ale jednocześnie nowoczesnym (czarne szkło) jest stolik RTV Norstone Design Wooden.
Nogi tego stolika RTV wykonano z Sosny czerwonej (Pinus Resinosa) lakierowanej bejcą. Całość opiera się na wzmocnionej konstrukcji stalowej.
Półki zrobione są ze szkła hartowanego barwionego w masie na czarno. Górna półka przeniesie ciężar do 80 kg, co pozwala umieścić na niej praktycznie dowolny telewizor LCD/Plazmowy, a nawet klasyczny telewizor kineskopowy. Półki dolne wytrzymują obciążenie statyczne do 30 kg.
Więcej…
 

Stolik RTV z uchwytem na LCD Norstone Design Beos

norstone-dimensions

Stolik Norstone Design Beos

 Stolik RTV Beos produkcji Norstone Design jest stolikiem dedykowanym do powieszenia telewizora LCD lub plazmowego. Ma on zabudowany uchwyt zgodny ze standardem VESA (Video Electronics Standards Association) który jest kompatybilny z 99% telewizorów na naszym rynku. Pozwala powiesić telewizor o wadze aż do 50 kg. Dodatkowo został wyposażony w obrotową głowicę dzięki której mam możliwość przekręcenia telewizora w wygodnym dla nas kierunku. Konstrukcja stolika zrobiona jest z doskonałej jakości stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Półki są w stanie przenieść ciężar do 30 kg i wykonane są z hartowanego szkła barwionego w masie na czarno. Szerokość stolika wynosi 1140 mm, wysokość jest zależna od powieszonego ekranu i wynosi od 1000 do 1200 mm.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2