Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.
Kabel Supra USB 2.0 Kabel Supra USB 2.0

Jeszcze do niedawna mówienie o High-End’owym kablu USB było pojęciem abstrakcyjnym.
Dzisiaj, kiedy powoli przesiadamy się z płyt CD na twarde dyski stają się niezbędnym narzędziem w wyciąganiu każdego bitu jakości z naszych plików.

Ponieważ propozycji na rynku jest jeszcze niewiele - z tym większą przyjemnością prezentujemy kabel - Supra USB 2.0 A-B.

Oferta SUPRY wykorzystuje wysoko wydajny kabel High Speed o niskiej pojemności i dużej elastyczności. SUPRA USB zapewnia użytkownikowi ograniczenie szumów i stabilny sygnał nawet w przypadku kabla o większych długościach. Producent stosuje podwójny ekran w celu ochrony przed interferencjami o częstotliwościach radiowych (RFI). Dwie pary skrętek, jedna do transmisji danych, druga do zasilania, są izolowane pianką polietylenową. Odpowiednia konstrukcja zapewnia charakterystykę impedancji dokładnie na poziomie 90 ohm. Dzięki temu może on obsługiwać prędkość przesyłu do 1200 Mbps przy długościach do 15m i jest kompatybilny ze standardem USB 3.0 (Dual Link), aczkolwiek do zastosowań audio wymagany jest standard 2.0.
Audiofilskie wtyczki są powlekane 24k złotem a korpus formowany maszynowo na gorąco, co gwarantuje solidność połączenia w każdych warunkach i wytrzymałość przy długotrwałym użytkowaniu.

Kabel USB Supra mogą być dostarczane w długościach od 0,7m do 15m z różnymi typami końcówek. Oprócz najpopularniejszej konfiguracji A-B dostępne są również : A-Mini B, A-Micro B, oraz tzw. przedłużacze AF-AM czyli jedna końcówka A męska i jedna A żeńska. Elastyczny przewód posiada podwójne ekranowanie skutecznie eliminujące zakłócenia.

W listopadowym teście kabli USB magazynu "What Hi-Fi" kabel Supra USB 2.0 otrzymał najwyższą ocenę 5 gwiazdek. Kabel był porównywany z Audioquest Cinnamon USB (L59 i 4*), Clearer Audio Silver-line USB (L40 i 3*) oraz Russ Andrews Kimber USB (L52 and 4*).

"Relacja jakość/cena - wyśmienita." REKOMENDACJA ***** AUDIO VIDEO Maj 2013

W lutowym wydaniu (2016) magazynu "Hi-Fi Choice" kabel Supra USB został zwycięzcą grupowego testu kabli USB.

Kabel Supra USB pomimo swojego zwyczajnego wyglądu, ukrywa doskonały przekaz, który osiągany jest w kablach na znacznie wyższych poziomach cenowych.

W tym przedziale cenowym nie ma innych, porównywalnych pod względem jakości sygnału kabli, co sprawia, że Supra USB 2.0 to idealny zakup dla dla osób poszukujących wysokiej jakości Hi Fi w kablach USB. Przetestuj sam!

ZDJĘCIA:

supra usb 2.0