Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

***** gwiazdek i wyróżnienie Recommended dla Supra LoRad 2.5 SPC Anniversary Edition

Supra LoRad Silver SPC 2.5 Supra LoRad Silver SPC 2.5

Kabel zasilający Supra LoRad 2.5 SPC Anniversary Edition ( posrebrzana wersja dobrze znanego kabla zasilajacego o najnizszym wpływie radiacji na przewodnik) otrzymał najwyższą ocenę 5 gwiazdek i wyróżnienie "Recommended" w brytyjskim magazynie HiFi Choice. W recenzji możemy między innymi przeczytać: " w porównaniu z standardowym kablem postrzegam wyraźną poprawę obrazowania i przejrzystości" , " ten srebrzony, ekranowany kabel zasilający jest bardzo dobrze wykonany i elastyczny. Powoduje znaczącą poprawę dźwięku w porównaniu z tradycyjnym przewodem. Szczególnie polecam jego przesłuchanie"
My także zapraszamy na testy limitowanej edycji kabla zasilającego Supra LoRad 2.5 SPC ! Cena kabla o długości 1m, z wtykami zasilajacymi Supry wynosi 400 złotych. Cena kabla na metry bez konfekcji - 100 złotych / 1 metr.

Przeczytaj cały test tutaj