Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Jakość dźwięku a głośniki bezprzewodowe Bluetooth

Advance Acoustic AIR 150 Advance Acoustic AIR 150

Advance Acoustic AIR150 to coś znacznie więcej niż tylko głośniki bezprzewodowe – to prawdziwy system High Fidelity do realistycznej reprodukcji dźwieku.

Żyjemy w środowisku, w którym  muzyka w postaci plików odtwarzana z różnych cyfrowych źródeł stała się powszechnym zjawiskiem. Najróżniejsze przenośne urządzenia - tablety, smartfony, cyfrowe mini odtwarzacze, zaczynają odgrywać coraz większą rolę w naszym życiu. Dlatego konstruktorzy Advance Acoustic stworzyli nową generację aktywnych głośników bezprzewodowych. Podłogowe AIR150 to pierwszy przedstawiciel nowej serii.

Oprócz pracy w trybie bezprzewodowym, AIR 150 mogą współpracować z urządzeniami podłączonymi tradycyjnie kablami analogowymi ale i także cyfrowymi. Poza odtwarzaczem CD, czy tunerem można podłączyć np. sygnał cyfrowy, kablem optycznym bezpośrednio z telewizora. Producent gwarantuje, że rezultat będzie lepszy niż z soundbara. Duża w tym zasługa opracowanej specjalnie dla kolumn AIR sekcji cyfrowej, wyposażonej w wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy Wolfson WM8761.
Wbudowany moduł Bluetooth (najnowszej generacji), zapewnia wsparcie dla protokołów AAC (Advanced Audio Coding), A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) i oczywiście APT-X.

Kolumny posiadają funkcję NFC (Near Field Communication), która pozwala na błyskawiczne sparowanie smartfona z głośnikami.
 
Obudowa o wysokości 105cm zawiera 3-drożną konstrukcję, która składa się z dwóch przetworników nisko-tonowych o średnicy 13,5cm, jednego średnio-tonowego, także 13,5cm oraz wysoko-tonowego (kopułki tekstylnej) 25mm. Podwójny układ basowy połączony z niemałą objętością obudowy zapewnia zakres częstotliwości zaczynający się od 35Hz . Głośniki napędzane są przez wydajny wzmacniacz o mocy 2x120W (8 Ohm)  

Advance Acoustic AIR 150 dostępne są w kolorze białym i czarnym w cenie 4000 złotych za parę.