Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Advance Acoustic AIR25 - Bezprzewodowy głośnik w kompaktowej obudowie - zaledwie 20cm szerokości

Advance Acoustic AIR25 Advance Acoustic AIR25

Kompaktowe głośniki bezprzewodowe są dzisiaj bardzo ważnym segmentem rynku audio. Żeby wyróżnić się z olbrzymiej oferty dostępnych w sprzedaży głośników przenośnych, konstruktorzy Advance Acoustic postawili przede wszystkim na jakość dźwięku i dopracowanie szczegółów technicznych. W niewielkiej, nieco ponad 20-centymetrowej obudowie, umieszczono dwa głośniki o średnicy 58mm i mocy 12,5W. Przetworniki współpracują z dwoma dużymi, pasywnymi radiatorami, które w istotny sposób zwiększają możliwości „basowe” głośnika.
Na górnej powierzchni AIR 25 umieszczono panel sterowania z sensorami – 8 dotykowych przycisków umożliwia pełną obsługę urządzenia. Dyskretne LED-owe podświetlenie pozwala na sterowanie głośnika również przy braku oświetlenia. Oprócz bardzo dobrych włąściwości dźwiękowych Advance Acoustic AIR25 oferuje także ponadprzeciętną funkcjonalność. AIR 25 umożliwia podłączenie mediów bezprzewodowo poprzez Bluetooth 4.0, NFC z funkcją „Siri” lub przewodowo przez analogowe gniazdo AUX.
Głośnik błyskawicznie paruje się z telefonem, tabletem, czy innym urządzeniem wyposażonym w nadajnik bluetooth i pozwala na przesyłanie muzyki z odległości do 10 metrów. AIR25 wyposażony jest w wydajną baterię litowo-jonową która przy wykorzystaniu 50% głośności pozwala na 12 godzin nieprzerwanej pracy. Dodatkowo dzięki standardowemu gniazdku USB, głośnik można wykorzystać jako powerbank do naładowania telefonu.
Advance Acoustic AIR25 może być także zestawem głośnomówiącym - wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych bezpośrednio przez głośnik.
Do AIR 25 można także podłączyć dowolne źródło kablem, przez gniazdko AUX. Priorytetem jest połączenie bluetooth, także podczas przychodzącej rozmowy głośnik przełączy się w tryb bluetooth a po zakończeniu rozmowy automatyczne powróci do odtwarzania przez gniazdo AUX. Advance Acoustic AIR25 w sprzedaży pojawi się w kwietniu 2017. Przewidywana cena 890zł.