Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Advance Acoustic Kubik K11S - wyróżnienie Red Fingerprint od magazynu Highfidelity

Advance Acoustic Kubik K11S Advance Acoustic Kubik K11S

Polecamy na weekend lekturę najnowszej recenzji kolumn głośnikowych Advance Acoustic K11S.

"Sześć głośników na kanał (!) to kawał kolumny, musi to przyznać nawet najbardziej zblazowany audiofil. Wysokie na 122 cm, ważące prawie 39 kg (sztuka) kolumny Kubik K11S robią wrażenie już przy pierwszym kontakcie."

"Być może dzięki podobnej strategii, tj. budowaniu coraz lepszych modeli na podbudowie tańszych, firma Advance Acoustic zawdzięcza to, że jej najwyższy model kolumn, Kubik K11S gra wyjątkowo dobrze."

 

"Rzecz, którą kolumny „kupują” już na starcie, to cudowna skala dźwięku. Ich ponadprzeciętne rozmiary i liczba przetworników to nie ozdoba, świecidełko mające skusić naiwnego klienta, a narzędzia pozwalające uzyskać określony efekt. A jest nim skala – brzmienie jest duże, mocne, z niesamowitym „oddechem” za dźwiękami. Wszystko ma właściwe proporcje, ma też naturalne rozmiary."

 "Przekaz miał też niesamowity zapas mocy. Potężny głośnik basowy wcale nie pompował jak szalony, po prostu „ustawiał” brzmienie. Jak w samochodzie z dużym silnikiem nie trzeba gnać, po prostu ma się nad jazdą kontrolę."

"Pomimo tak wielu przetworników, Kubiki grają bardzo spójnie, tj. nie słychać, kiedy zaczyna grać który przetwornik(-i). Świetnie znikają też z pomieszczenia, dźwięk nie jest do nich przywiązany. Najważniejszy jest pierwszy plan, ale kiedy blachy perkusji odzywają się gdzieś z tyłu to jesteśmy ich mocną obecnością zaskakiwani, tym jak daleko i jak jednocześnie dobrze je słychać. Instrumentom towarzyszy plastyczna akustyka, nigdy nie dochodzi do jej zamazania, ani do przykrycia przez inne dźwięki."

Higfidelity.pl 04.2015

Przeczytaj całą recenzję Advance Acoustic K11S