Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Advance Acoustic WTX-Microstreamer / bezprzewodowy streamer

Advance Acoustic WTX-Microstreamer Advance Acoustic WTX-Microstreamer

Advance Acoustic WTX - Microstreamer to najmniejszy na świecie bezprzewodowy odtwarzacz sieciowy Plug & Play. W obudowie o identycznych gabarytach jak znany wcześniej odbiornik bluetooth WTX-500 umieszczono układ oparty na 24-bitowym przetworniku cyfrowo-analogowym Wolfson WM8740.
Streamer obsługuje wiele formatów audio : ALAC, FLAC, APE, APPLE LOSSLESS, AAC, AAC-LC, HE-AAC,WAV, MP3, WMA i umożliwia transmisję w zakresie od 48kHz/16bit do 192kHz/24bit.
Zasoby muzyczne z dysków (PC/MAC, NAS) oraz serwisy streamingowe – Spotify, Tidal, Qobuz i inne mogą być obsugiwane przez urządzenia z platformami Android i IOS dzięki firmowej aplikacji, którą można pobrać z App Store lub Google Play.

Dzięki WTX-Microstream można także korzystać z nieprzebranych zasobów radia internetowego. Aplikacja umożliwi również stworzenie z kilku urządzeń WTX-Microstream systemu multiroom obsługującego do 10 pomieszczeń jednocześnie.

Pierwsze egzemplarze Advance Acoustic WTX-Microstreamer będzie można zobaczyć i usłyszeć na wystawie Audio Video Show w dniach 4-6 listopada 2016 w sali 228 na Stadionie Narodowym. Do sprzedaży powinny trafić pod koniec listopada. Cena 650 złotych.