Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Jaki odtwarzacz strumieniowy w cenie do 800 złotych?

Advance Acoustic WTX-Microstreamer Advance Acoustic WTX-Microstreamer

Moda na odtwarzacze strumieniowe na dobre zagościła w naszych systemach hi-fi. Pozostaje tylko odpowiedzieć na pytanie, który wybrać?

Advance Acoustic WTX-Microstreamer to nie tylko najmniejszy na świecie przenośny odtwarzacz strumieniowy (sieciowy), umożliwiajacy odsłuch plików w bezstratnych formatach z takich serwisów jak np. Tidal. Niemiecki magazyn areadvd.de postanowił sprawdzić jakn streamer radzi sobie z różnymi plikami i serwisami muzycznymi.

"(...) Pod względem odsłuchowym WTX-Microstreamer nie wykazuje żadnych słabości. Także pliki o wysokiej rozdzielczości, jak np. "Nessun Dorma" (Flac 96/24) Pucciniego z opery "Turandot", śpiewana przez Jonasa Kaufmanna, prezentowane są z dużą przejrzystością i drobnymi szczegółami.(...)"

"(...) Ultrakompaktowy, przenośny odtwarzacz strumieniowy plików o wysokiej rozdzielczości pochodzi z Francji, jest łatwy do zainstalowania a w naszej obszernej serii testów był niezawodny w użyciu. Dlatego możemy w pełni polecić testowany WTX Microstream, oparty na platformie Linkplay.
Jest to łatwe przesyłanie strumieniowe: Plug & Play, niezawodność, elastyczność i jakość dźwięku. (...)"

Żródło: http://www.areadvd.de/tests/test-advance-acoustic-wtx-microstream-plug-play-multiroom-network-audio-streamer/