Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Advance Acoustic X-i90 - kompletnie wyposażona integra z przetwornikiem cyfrowo analogowym od Cirrus Logic na pokładzie.

Advance Acoustic X-i90 Advance Acoustic X-i90

Większość producentów odświeżając swoją ofertę od razu wprowadza do sprzedaży całą odnowioną gamę modeli. Advance Acoustic buduje napięcie dość mocno rozciągając całą operację w czasie i pokazując światu kolejno pojedyncze modele.

Nowe konstrukcje z oznaczeniem X, zarówno wizualnie jak i technologicznie mają niewiele wspólnego z poprzednikami, Tak więc pięć miesięcy po premierze przedwzmacniacza X-Preamp i końcówki mocy X-A160 do produkcji wchodzi przedstawiciel niższego pułapu cenowego - wzmacniacz Advance Acoustic X-i90.

Advance Acoustic X-i90 to kompletnie wyposażona integra z przetwornikiem cyfrowo analogowym od Cirrus Logic na pokładzie. Zgodnie z oznaczeniem wzmacniacz dysponuje mocą 2x90W (8ohm) lub 2x120W (przy impedancji 4 ohm). W części analogowej oprócz imponującej liczby siedmiu uniwersalnych wejść RCA, mamy wejście gramofonowe dla wkładki MM. Część cyfrowa wyposażona jest w dwa wejścia USB, dwa koaksjalne oraz jedno optyczne.
Do wzmacniacza można podłączyć dwie pary głośników oraz słuchawki, a w razie potrzeby rozdzielić sekcje przedwzmacniacza i końcówek mocy. Advance Acoustic X-i90 umożliwia regulacje tonów i balansu, którą można odłączyć aktywując tryb „bypass”. Z kolei tryb ”High Bias” umożliwia pracę wzmacniacza w sposób analogiczny do „prawdziwej” klasy A powodując większą wydajność na małych poziomach mocy. Ciekawostką jest gniazdo zasilania dla modułu WTX500, dzięki któremu do wzmacniacza można bezprzewodowo przesyłać pliki audio w technologii Bluetooth. 

Advance Acoustic X-i90 będzie dostępny w styczniu 2014, przewidywana cena - 2890zł

Wzmacniacz kupisz tutaj: Advance Acoustic X-i90.