Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

ARTORA - czas na sztukę*

Artora Artora

Za kulisami tego nowego duńskiego projektu stoją dobrze znane nazwiska. Bo Christensen - twórca najsławniejszych konstrukcji Primare i Bow Technologies, odpowiedzialny za stronę dźwiękową, oraz Niels Bjorndahl artysta, malarz i projektant odpowiedzialny za stronę wizualną i emocjonalną przedsięwzięcia.
Less Is More - zgodnie z tą maksymą powstanie cała seria oryginalnych urządzeń. Przy czym Less (mniej) odnosi się w tym wypadku do minimalistycznej, pozbawionej gałek i przycisków formy a More (więcej) jest odniesieniem do części audio - więcej mocy, więcej szczegółów, więcej muzycznej przyjemności.

Dwa pierwsze, już dostępne modele to wzmacniacz ARTOAMP 150 wyposażony w bardzo wydajne cyfrowe końcówki mocy zasilane z dwóch toroidalnych transformatorów, oraz odtwarzacz CD ARTOPLAYER 1000 z najnowszym 24bitowym przetwornikiem Burr-Browna. Genialne w swojej prostocie a jednocześnie bardzo inteligentne jest sterowanie funkcjami urządzeń. Wszystko odbywa się poprzez delikatne dotykanie odpowiednich miejsc obudowy. Trudno się oprzeć wrażeniu, że taki kontakt wytwarza osobistą więź między użytkownikiem a urządzeniem.

Ciekawostką jest dodatkowy moduł ARTOAIR umożliwiający bezprzewodową transmisję danych poprzez Bluetooth do wzmacniacza ARTOAMP. Pozwala to cieszyć się nam ulubioną muzyka zapisaną w telefonie, iPodzie lub innych przenośnych odtwarzaczach.

Zestaw można uzupełnić o ARTOREMOTE - pilot wykonany z polerowanego kawałka aluminium, będący małym dziełem sztuki design’erskiej.

*ARTORA to połączenie słów ART (sztuka) i ORA (czas -z włoskiego).

Ceny:

  • ARTOAMP150 - 10.500 PLN,
  • ARTOPLAYER1000 - 10.500 PLN,
  • ARTOAIR -50 PLN,
  • ARTOREMOTE - 1.250 PLN.