Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Audiovector Mi 1 Signature

Tyle lat w branży i stale i wciąż od nowa zdarzają się takie historie jak z Audiovectorem. Nigdy wcześniej kolumn tej firmy w kontrolowanych warunkach, tj. w domu moim lub przyjaciół, nie słyszałem. Byłem ich ciekaw, a jakże, tylko jakoś się nie składało. Na szczęście, kiedy poprosiłem o nie polskiego dystrybutora tej marki, łódzką firmę Best Audio, ta bez problemów pozwoliła mi nadrobić moje zapóźnienie. A może to i dobrze? Może nic nie dzieje się bez związku i samowolnie? Po długim, dłuższym niż miałem to w planach odsłuchu dochodzę bowiem do wniosku, że być może jakieś trzy-cztery lata temu nie doceniłbym tego dźwięku. Usłyszałbym pewnie to samo, podobnie bym ten dźwięk opisał, jednak moja interpretacja nie byłaby taka jak dzisiaj...

Zapraszamy do lektury recenzji Kolumn Audiovector Mi1 Signature na łamach magazynu High Fidelity Online autorstwa Wojciecha Pacuły.