Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

CARAT - nowa marka w elektronice dostępna już w Polsce!

Techniki cięcia diamentów zostały opracowane ponad 100 lat temu,a największym osiągnięciem dokonanym w 1991 było opracowanie tzw. szlifu brylantowego, którego cechą charakterystyczną jest 57 polerowanych powierzchni
Seria urządzeń stereo CARAT 57 to zupełnie nowa marka na rynku. Nazwa serii nawiązuje do ilości facetek w szlifie brylantowym. Cięcie diamentu jest jednocześnie sztuką i nauką. Na tym też oparli się twórcy CARATA projektując nową linię w elektronice, skupiając się na precyzji i czystości dźwięku.
Efektownie wyglądający panel przedni urządzeń, wykonany z czarnego polerowanego szkła jest doskanałym uzupełnieniem koncepcji.
Seria CARAT57 aktualnie składa się ze wzmacniacza stereo A57, odtwarzacza CD/HDCD C57, tunera T57. W najbliższych planach jest również system AV.
Producent - francuska firma Inovadis - posiada w swojej ofercie również atrakcyjne meble do urządzeń AV ( Norstone Design), kolumny głosnikowe (Highland Audio) oraz ekrany projekcyjne (Lumene).
Zapraszamy na prezentację urządzeń: http://www.cinenow.com/uk/play-video-566.html