Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Hana Cartridges – to marka, która powstała w 2015 roku z inicjatywy cenionej na całym świecie japońskiej firmy Excel Sound Corporation. Firma ta działa w branży specjalistycznego sprzętu audio już od 50 lat.
Hana – z języka japońskiego – to genialny, wspaniały. Nie jest to tylko czcza przechwałka. Wystarczy przeczytać jakiekolwiek recenzje tej wkładki gramofonowej, aby przekonać się, że jej twórcy mieli w pełni uzasadnione ambicje.

Wkładki gramofonowe serii E to bardziej ekonomiczne wersje różniące się od serii Hana S przede wszystkim rodzajem zastosowanej igły. 

Wkładka gramofonowa Hana EH

Hana EH to wkładka typu MC o poziomie wyjściowym 2mV. Wyposażona jest w igłę gramofonową o eliptycznym szlifie, zamontowananą na aluminiowym wsporniku.
Zastosowano w niej aluminiowy wspornik, który współpracuje z krzyżową armaturą z magnesami ALNICO. Sama igła gramofonowa została wykonana z najwyższej jakości syntetycznego diamentu. Odpowiednio silny układ magnetyczny zapewnia poziom wyjściowy 2mV, a specjalnie opracowana cewka powoduje, że impedancja wewnętrzna nie przekracza poziomu 130 Ω.
Warto zwrócić uwagę na szeroki zakres częstotliwości modelu Hana EH  -  od 15 do 25000Hz.
Dzięki tym parametrom  możliwe jest podłączenie gramofonu wyposażonego we wkładkę Hana EH do przedwzmacniaczy gramofonowych przeznaczonych dla wkładek MM, lub do wzmacniaczy zintegrowanych posiadających wejścia phono MM.
Cały układ osadzony jest w sztywnym korpusie z tworzywa w kolorze moss green, co oznacza w języku polskim zielony mech.
Dodatkowo na korpusie przewidziano możliwośc założenia osłony chroniącej igłę do gramofonu, co przy wkładkach MC nie jest często spotykanym rozwiązaniem. Dodatkowy plus należy się za łatwość zakładania i ściągania osłony.


Wkładka gramofonowa Hana EL


Hana EL to wkładka gramofonowa MC o poziomie wyjściowym 0,5mV, wyposażona w igłę do gramofonu z syntetycznego diamentu, o szlifie eliptycznym, mocowaną na aluminiowym wsporniku. Model Hana EL to bliźniaczy model wersji Hana EH różniący się poziomem wyjściowym.
Najważniejszym założeniem konstruktorów było stworzenie serii wkładek gramofonowych o bardzo atrakcyjnych cenach, zapewniających ponadprzeciętne właściwości soniczne – dokładność, dynamikę i niski poziom zniekształceń.
W modelu Hana EL także zastosowano aluminiowy wspornik współpracujący z krzyżową armaturą i magnesami ALNICO. Układ magnetyczny zapewnia poziom wyjściowy 0,5 mV, a specjalnie opracowana krzyżowa cewka zapewnia poziom impedancji wewnętrznej 30 Ω.
Układ drgający osadzony jest w sztywnym korpusie z tworzywa o specjalnie skomponowanym dla tej serii kolorze w moss green (zielony mech).  Hana EL posiada także osłonę igły do gramofonu.

 

Wkładka gramofonowa Hana SL


Hana SL to wkładka typu MC o poziomie wyjściowym 0,5 mV. Wyposażona jest w diamentową igłę gramofonową o szlifie Shibata. Igła zamontowana jest na aluminiowym wsporniku, który współpracuje z krzyżową armaturą z magnesami ALNICO. Cały układ osadzony jest w sztywnym korpusie z tworzywa w kolorze głębokiej czerni. Na korpusie przewidziano możliwość założenia osłony chroniącej igłę do gramofonu.
Połączenie ostrza Shibata z zaawansowaną konstrukcja układu drgającego zapewnia idealną reprodukcję całego zakresu częstotliwości, a w szczególności  najwyższych zakresów , doskonały tracking i niski poziom zniekształceń.
Impedancja wewnęrzna wkladki to 30Ω , a sugerowana impedancja obciążenia powyżej 400Ω. Wkładka gramofonowa Hana SL pracuje w zakresie częstotliwości 15-32000Hz.

 

Wkładka gramofonowa Hana SH

Konstrukcyjnie bliźniacza Hana SH różni się wyższym poziomem wyjściowym. Odpowiednio silny układ magnetyczny zapewnia poziom wyjściowy 2mV, a specjalnie opracowana cewka powoduje, że impedancja wewnętrzna nie przekracza poziomu 130Ω. Dzięki tym parametrom  możliwe jest podłączenie gramofonu wyposażonego we wkładkę Hana SH do przedwzmacniaczy gramofonowych przeznaczonych dla wkładek gramofonowych typu MM, lub do wzmacniaczy zintegrowanych posiadających wejścia phono MM.

Wkładki gramofonowe Hana są produktem, który znajduje się na rynku bardzo krótko bo dopiero od 2015 roku.  Pomimo bardzo krótkiej obecności na rynku wkładki gramofonowe Hana zdobyły już uznanie na całym świecie. Nie tylko w gronie recenzentów, którzy przyznali im najwyższe oceny, ale również coraz większej rzeszy użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup tych wkładek.

 

wkładka gramofonowa Hana wkładki gramofonowe HanaHana igła do gramofonuwkładka do gramofonu Hana igła do gramofonu Hanawkładka do gramofonu HanaIgła gramofonowa HanaHana wkładki gramofonowe

Norstone Cikor to model stolika dostępny w dwóch kolorach – czarnym i białym. Firma Norstone przyzwycziła klientów do wysokiej klasy wykonania swoich produktów, a także do modnego wykończenia i idealnego wpasowania się w gusta teraźniejszego odbiorcy. W przypadku szafki RTV Cikor mamy do czynienia z designem na bardzo wysokim poziomie.

Zaczynając od materiałów – naturalna okleina z drzewa orzechowego, lakierowana na kolor biały lub czarny jest niezwykle elegancka, a front stylizowany na kształt fali oryginalny. Zarówno faktura jak i forma komody Cikor doskonale sprawdzą się w modnych "surowych" wnętrzach. Cikor może być jedynie dodatkiem, ale równie dobrze sprawdzi się jako "centralny punkt" pokoju telewizyjnego i będzie jego ozdobą.
 
W tym modelu na równie wysokim poziomi co design, stoi funkcjonalność. Wewnętrzne półki są ruchome i można je dowolnie przekladać, tak aby pomieścić wszystkie komponenty kina domowego i sprzętu Hi-Fi.

Dodatkowym atutem są półki podświetlane LEDami zapalającymi się i gasnącymi automtycznie, system do przesyłu fal podczerwieni i doskonale zamaskowane kółka do transportu tego niezwykłego mebla - dlatego mimo sporej wagi (84 kg) przestawienie nie sprawia najmniejszych problemów.

Norstone Design Cikor szafka rtvNorstone Design Cikor białyNorstone Design Cikor czarnyNorstone Cikor wizualizacjaNorstone Design Cikor szafka rtv szufladaNorstone Design Cikor półkaNorstone Design Cikor dane techniczne

Wymiary ogólne (Sz x W x Gł):

 • 2000 x 470 x 610 m

Waga: 84 kg

 

NorStone Suspens+ to uchwyt do telewizora który nie wymaga wiercenia dziur w ścianie. Stabilna kolumna z uchwytem VESA pasuje do większości telewizorów.

Uchwyt można schować np. za komodą lub postawić samodzielnie i delektować się prostą formą i pięknym wykończeniem mebla. Dbałość o szczegóły i dobrej jakości materiały gwarantują zadowolenie przez długie lata. Klasyczny wygląd i neutralny kolor dostkonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. 

 

Wykończenie: Stal malowana proszkowo na biało + białe hartowane szkło.

 

Wymiary ogólne (Sz x W x Gł): 780 x 1160 x 500 mm

Wymiary podstawy: 700 x 8 x 500 mm

Maksymalne obciążenie: Uchwyt: do 40 kg

Kompatybilność VESA 700 x 200

Maskowanie kabli.

 

Norstone Design Suspens+ Norstone Design Suspens uchwyt pod telewizor

Gramofon Origin Live Aurora MK3 jest następcą dwóch wielokrotnie nagradzanych poprzedników Aurora MK1 i MK2. W wersji MK3 poprawiono wygląd oraz zwiększono możliwości soniczne. Przystepna cena z jakością High End czyni z Aurora MK3 prawdziwą okazję, wyprzedzając wiele dużo droższych konstrukcji. Już wyposażona w tańsze ramię i wkładkę, potrafi zadziwić jakością dźwięku która sugeruje zupełnie inny pułap cenowy. Najważniejsze cechy brzmienia Aurory Mk3 to doskonała przejrzystość, spójny timing, namacalna inscenizacja i obrazowanie sceny. Olbrzymia muzykalność i przyjazny dla systemu balans tonalny gwarantują wieloletnią przyjemność obcowania z muzyką.
Jak wszystkie konstrukcje Origin Live, kształty gramofonu wyrzeźbione są w stylowych łukach co w połączeniu z  polerowaną czernią tworzą ekskluzywną, przyciągającą wzrok stylizację.
Gramofon jest fabrycznie przystosowany do montażu jednego z ramion Origin Live o długości 9,5” (240mm). Opcjonalnie można wyposażyć go w ramię 12”, lub podwójny armboard. Talerz wykonany jest z materiału autorskiego projektu, redukującego napięcia wewnętrzne i pomagającego osiągnąć większą czystość dźwięku. Precyzyjne łożysko pracuje w specjalnym olejowym filmie. Ekstremalnie sztywne sub-chassis dzięki unikalnemu centralno punktowemu  systemowi podparcia osiąga bardzo niski poziom rezonansu własnego. Silnik prądu stałego umieszczony w osobnej obudowie posiada elektroniczną regulację obrotów 33 i 45rpm. Opcjonalnie można zamówić wersję z obrotami 78rpm. Regulacja wysokości ramienia (VTA) dostępna jest w bardzo wygodny sposób – od spodu armboard’u.

NorStone Trocadero to nowa , druga po modelu Valmy, propozycja szafki RTV z ekskluzywnej serii Norstone Edition, w której najwyższy nacisk położono na jakość i wykończenie. Cała produkcja odbywa się we Francji a każdy egzemplarz wykańczany jest ręcznie przez najlepszych rzemieślników. Drugą cechą odróżniającą serię szafek Norstone Edition od pozostałych modeli jest możliwość zamówienia mebla w jednym z 34 dostępnych kolorów.

Norstone Trocadero kolory na zamówienie

Trocadero to całkowicie zamknięta szafka o długości 160cm i wysokości 40cm, która jest podzielona na dwa wewnętrzne segmenty zamykane osobnymi, odchylanymi do dołu drzwiami. W środku znajdują się szklane półki dzięki którym możliwe jest ustawienie większej ilości urządzeń.

Mebel jest wykonany w nowatorskiej technologii StoneGloss – technologia ta wielokrotnie zwiększa żywotność materiałów, dzięki zastosowaniu specjalnych laminatów. Idealnie gładka powierzchnia jest odporna na zarysowania i zawsze błyszcząca.

Szafka w standardzie oferowana jest w dwóch kolorach, białym i czarnym. Pozostałe kolory dostępne są na zamówienie za dopłatą.
Trocadero przystosowane jest również do montażu na ścianie.

 

Zdjęcia:

Norstone Trocadero White Norstone Trocadero White front Norstone Trocadero White front 2 Norstone Trocadero bok Norstone Trocadero front Norstone Trocadero Norstone Trocadero środek kolory Norstone Trocadero Norstone Trocadero wymiary

Advance Acoustic  EZY-80 składa się z 2 osobnych segmentów z których pierwszy zawiera końcówki mocy i sekcję zasilania a drugi przedwzmacniacz, odtwarzacz CD i tuner. Wyjątkowo trafnym posunięciem producenta jest pozostawienie w „mini” obudowie analogowych wskaźników wysterowania. Ten charakterystyczny element dla wzmacniaczy Advance Acoustic, pozwala nie tylko w łatwy sposób zidentyfikować markę ale też wskazuje, że mamy do czynienia z urządzeniem wyższych lotów, wykraczającym ponad mini-wieżowe standardy.
 

Potwierdzają to 70 watowe końcówki mocy (8 Ohm) pracujące w klasie AB, zasilane z dużego toroidalnego transformatora. W pierwszym segmencie znajduje się również osobna sekcja zasilania przedwzmacniacza, odtwarzacza i tunera. Drugi segment to stanowisko dowodzenia z którego można sterować wszystkimi funkcjami systemu. Oprócz wspomnianego klasycznego odtwarzacza CD i tunera FM znajdziemy tam odbiornik Bluetooth apt-X kompatybilny z systemem AirBlue, pozwalający na bezprzewodowy przesył plików dźwiękowych z dowolnego smartphone'a, tabletu, iPod'a czy komputera. EZY-80 umożliwia też połączenie UPnP które za pośrednictwem komputera PC lub Mac może komunikować  system z serwerem NAS zarówno w konfiguracji Wi-Fi jak i Ethernet. Patrząc na powyższe „umiejętności” oczywiste wydaje się wyposażenie EZY-80 w radio internetowe.  Przedwzmacniacz  oferuje 2 dodatkowe wejścia analogowe, wejście USB 2.0 oraz liniowe wejście stereo Mini Jack.  Niespotykaną właściwością Advance Acoustic EZY-802 wyjścia dla słuchawek – w obu rozmiarach standardowych wtyczek Jack.  Dla ceniących potężniejsze brzmienia przewidziano podwójne wyjście dla subwoofera.

 

Zdjęcia:

Advance Acoustic EZY-80Advance Acoustic EZY-80Advance Acoustic EZY-80 tylAdvance Acoustic EZY-80Advance Acoustic EZY-80 insideAdvance Acoustic EZY-80-6

Dane Techniczne:

Specyfikacja ogólna

 • Moc wyjściowa / 8 Ohm : Klasa AB : 2 x 70 W
 • Moc wyjściowa / 4 Ohm : Klasa AB : 2 x 100 W
 • Wejścia: RCA, Lan, USB 2.0, Mini Jack
 • Wyjścia: 2 x głośnikowe, Subwoofer, 2 x Jack
 • Wyjścia cyfrowe: Optyczne, Coaxialne
 • Zniekształcenia < 0,15 %
 • Impedancja wejściowa: 20 kΩ
 • Pasmo przenoszenia: (-3dB) 10 Hz - 65 kHz
 • Stosunek S/N: ≥ 80 dB
 • Separacja kanałów: ≥ 80 dB
 • Poziom wejścia (AUX): < 550 mV
 • Konwerter audio: 24 - 192 kHz
 • Liczba transformatorów: 1
 • Pobór mocy maksymalny: < 200 W
 • Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 24,2 x 22 x 32,5 cm
 • Waga  netto/brutto: 6,9 kg / 8,1 kg

Specyfikacja sieciowa / Internet FM

 • Ponad 17.000 stacji radiowych
 • Możliwość odtwarzania radia internetowego oraz plików muzycznych przechowywanych na lokalnych serwerach i komputerach w różnych formatach
 • Wieloformatowe dekodery audio: Real Audio, Microsoft Windows Media Audio, MP3, AAC (iPod, iPhone, iPad, iTunes itp. ..), MPEG4, AU, WAV, AIFF
 • Listy stacji radiowych dostarczane przez bramki platformy Reciva.
 • Testowane strumienie danych i codziennie aktualizowana lista stacji
 • Odtwarzacz multimedialny umożliwiający odtwarzanie playlist MU zawierających pliki audio MWM z serwerów UPnP, SMB / CIFS w sieci lokalnej
 • Wsparcie dla protokołów strumieniowych: RTSP-Real Time Streaming Protocol, MMS -Microsoft Media Server i HTTP-Hyper Text Transfer Protocol

Kabel SACD wykonany w oparciu o przewód Supra AV-6.

Interkonekt przeznaczony do przesyłu analogowego sygnału 5.1 z odtwarzacza SACD do systemu surround. Wyposażony we wtyki SUPRA RCA-3.

Sześciożyłowy koncentryczny kabel AV-6 składa się z 6 ekranowanych przewodów koncentrycznych umieszczonych wspólnie w zewnętrznym ekranie, co minimalizuje zakłócenia radiowe. Wewnętrzny ekranowany rdzeń centralny zawiera dodatkowe 2 pary przewodów audio.

Dane Techniczne:

Supra 6RCA-6RCA dane techniczne

Advance Acoustic chcąc podkreślić wysoką klasę nowych urządzeń wyodrębnił ją nadając nową nazwę "Advance Paris" w skład której wchodzą głośniki X-L1000, odtwarzacz CD X-CD1000 oraz najnowszy wzmacniacz zintegrowany X-i1000.

X-i1000 to najbadziej zaawansowany wzmacniacz w historii Advance Acoustic.

Imponujący poziom mocy 220W na kanał przy 8Ohm i 400W przy 4 Ohm, układ High Bias przetwarzający pierwsze 45W w klasie A, powyżej tego poziomu wzmacniacz automatycznie przełącza się w tryb pracy AB, oraz odseparowanie pięciu podstawowych sekcji zapewnia o niebywałej dbałości o najmniejszy detal. Każde działanie jest dobrze przemyślane i ukierunkwane w jedną strone - dźwięku idealnego.

Wydajność i rezerwa prądowa X-i1000 pozwala na wysterowanie większości kolumn dostępnych na rynku, łączne z tymi o skrajnie niskiej skuteczności.

Ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania X-i1000. Pozaz Dużą Mocą jest jescze szereg wejść analogowych RCA włącznie z gramofonowym, wejścia XLR, oraz komplet wejść cyfrowych – 2 optyczne, 2 koaksjalne, AES/EBU i USB. Do tego osobne wejścia końcówek mocy i wyjścia przedwzmacniacza, a także podwójne terminale do podłączenia głośników.

Wizualnie najnowszy wzmacniacz Advance Paris idealnie wpasowuje się w stylistykę Advance Acusutic. Czarny, akrylowy panel frontowy, podświetlane na niebiesko wskaźniki wychyłowe pod którymi umieszczono dwa niewielkie wyświetlacze pokazujące wszystkie informacje – wybór źródła, ustawienia parametrów pracy, czy poziom głośności i centranie umieszczone jedno pokrętło/joystick odpowiedzialne za sterowanie funkcjami, co umożliwiło rezygnację z większej liczby przycisków i zachowanie czystej i lekkiej formy przedniego panelu.

Dane techniczne:

 • Moc wyjściowa / 8Ohm: 2 X 220W    
 • Moc wyjściowa / 4Ohm: 2 X 400W                    
 • Pasmo przenoszenia: 10Hz-35kHz
 • Zniekształcenia: < 0,025%
 • Stosunek S/N: > 102 dB
 • Separacja kanałów: > 75 dB                        
 • Impedancja wejściowa RCA: 47KΩ
 • Impedancja Wejściowa XLR: 47KΩ
 • Poziom wejściowy (CD/AUX): < 500mV
 • Poziom wejściowy wzmacniacza: 1V
 • Poziom wejściowy Phono: 7mV
 • Przetwornik: Burr Brown PCM1796 (24-Bits x 192KHz)
 • Przetwornik USB B: USB3318 - XMOS 24-Bits-192KHz
 • Napięcie zasilające: 115-230V                               
 • Pobór mocy max.: < 800W  
 • Pobór mocy w trybie Stand-by: <0,5 W                
 • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 21 x 43 x 42,5 cm
 • Waga: 21 kg

Ten stolik Hi-Fi łączy w sobie elegancję zarządzania z optymalną architekturą przeznaczoną dla urządzeń hi-fi.
Wykwintny kształt pozwala na łatwą integrację stolika RTV z istniejącymi meblami. Otwarta przestrzeń wokół półek ułatwia dostęp do konektorów i zapewnia odpowiednią wentylację i chłodzenie urządzeń.
Konstrukcja pomieści i utrzyma cały Twój sprzęt hi-fi, zaś górna półka z powodzeniem posłuży za podstawę dla gramofonu.

Wersja AV stołu Piu z łatwością udźwignie Twój telewizor plazmowy lub LCD (o wadze do 80 kg).

Oczywiście poza telewizorem zmieści się tam cały sprzęt do kina domowego wraz z głośnikiem centralnym.


ZDJĘCIA

norstone piu avnorstone piu avnorstone piu avnorstone piu avnorstone piu avnorstone piu avnorstone piu av

WYGLĄD ROZWIĄZANIA GWARANCJA
Wykończenie: system zarządzania kablami 2 lata

norstone piu av norstone piu av

stal malowana proszkowo, szkło lakierowane na czarno

WYMIARY OPAKOWANIE

norstone piu av norstone piu av

okleina w kolorze dębu, szkło lakierowane na czarno

Wymiary ogólne (Sz x W x Gł): 1090 x 554 x 512 mm Dostarczone do samodzielnego montażu z kompletem śrub, instrukcją montażu i narzędziami.

Ilość opakowań: 1
Wymiary ogólne (Sz x W x Gł):
1200 x 120 x 695 mm
Waga brutto: 46.4 kg
Waga netto:42 kg

norstone piu av norstone piu av

okleina w kolorze wenge, szkło lakierowane na biało

Półka A

Wymiary (Sz x Gł): 1090 x 512 mm
Grugość półki: 8 mm
Maksymalne obciążenie: 80 kg
 

norstone piu av norstone piu av

stal malowana proszkowo na biało, szkło lakierowane na biało

Półka B

Wymiary (Sz x Gł): 896 x 441 mm
Grugość półki: 8 mm
Maksymalne obciążenie: 15 kg
 
  Półka C

Wymiary (Sz x Gł): 896 x 441 mm
Grugość półki: 8 mm
Maksymalne obciążenie: 15 kg
 
  Odległość między półkami

210 mm
210 mm
 

Nortone Design, który już wcześniej dał się poznać jako producent life style’owych, nietuzinkowych mebli RTV, tym razem odwołuje się do filozofii Zen kojarzącej się nieodparcie z harmonią i medytacją.Wymiary oraz wytrzymałość półek sprawiają, że stolik RTV KubenAV zmieści nawet 50 calowy telewizor LCD wraz ze wszystkimi składowymi systemu Audio.

Kubben WB to nowy stolik ze znanej już serii Kubben charakteryzującej się harmonijnymi proporcjami oraz kontrastowym połączeniem ciemnego drewna różanego z białym szkłem.

To niski (mający tylko 43 cm wysokości) stolik z zamykaną półką, która posiada naturalny system wentylacji zapobiegający przegrzaniu schowanego tam sprzętu AV.

Uzupełnieniem oferty tej serii są również podstawki pod monitory Kubben Stand idealnie pasujące do wszystkich stolików Kubben.

ZDJĘCIA

norstone kubbennorstone kubbennorstone kubbennorstone kubbennorstone kubbennorstone kubbennorstone kubben

WYGLĄD ROZWIĄZANIA GWARANCJA

Wykończenie:

norstone kubben norstone kubben

okleina PVC w dark rosewood, biały lakier

system zarządzania kablami 2 lata
  WYMIARY OPAKOWANIE
  Wymiary ogólne (Sz x W x Gł):

1300 x 430 x 502 mm
odległość między półkami: 130 mm

Dostarczone do samodzielnego montażu z kompletem śrub, instrukcją montażu i narzędziami.

Ilość opakowań: 1

Wymiary ogólne (Sz x W x Gł):
1310 x 600 x 185 mm

Waga brutto: 43.6 kg

Waga netto:36.6 kg
  Półka A

Wymiary (Sz x Gł): 1100 x 440 mm
Grugość półki: 8 mm
Maksymalne obciążenie: 50 kg
 
  Półka B

Wymiary (Sz x Gł):1100 x 440 mm
Grugość półki: 15 mm
Maksymalne obciążenie: 25 kg
 
  Półka C

Wymiary (Sz x Gł):540 x 410 mm
Grugość półki: 15 mm
Maksymalne obciążenie: 25 kg
 

Stolik RTV Eker 5 dzięki prostocie formy jak i czarnemu błyszczącemu wykończeniu jest wyjątkowo subtelnym meblem.
Łączy elegancję i fukcjonalność tak aby w pięknej oprawie móc umieścić cały zestaw sprzętu elektronicznego

Ceny płaskich ekranów telewizyjnych z każdym dniem ulegają obniżeniu, podczas gdy ich Jakość, Niezawodność i Design stale się polepszają.
Norstone Design oferuje nowy stolik RTV, który świetnie podąża za tym trendem.

Doskonale wszechstronny i kompaktowy model Ekär 3 to stolik RTV wagi ciężkiej.
Dzięki użyciu hartowanego szkła jako materiału nośnego może on unieść na górnej półce np. telewizor, ekran plazmowy czy LCD wraz z głośnikiem centralnym o łącznej wadze do 80 kg.
Pozostałe półki można obciążyć sprzętem o wadze do 25 kg każda.

Ten mebel łączy w sobie elegancję zarządzania z optymalną architekturą przeznaczoną dla urządzeń hi-fi. Wykwintny kształt pozwala na łatwą integrację stolika z istniejącymi meblami.

Stolik RTV Norstone Design Se

Nowoczesny stolik RTV Norstone Design Sé stanowi doskonałe uzupełnienie dla ekranów płaskich telewizorów, które są coraz większe i coraz cieńsze. Wykonany z lakierowanej stali i szkła, wyposażony został w uchwyt do telewizora w standardzie Vesa, o obciążeniu do 60 kg. System zarządzania kablami pozwoli w łatwy i elegancki sposób ukryć okablowanie,

Stolik RTV model Kodkod jest solidnym meblem wykonanym ze stali i szkła. Górna półka udźwignie nawet ciężki, 50 kg telewizor, a dolna przeznaczona jest do przechowywania sprzętu hi fi do 25 kg. Estetyczne szklane przesłony zabezpiecząją sprzęt audio video przed ewentualnym uszkodzeniem czy zabrudzeniem oraz pozwalają skupić uwagę na oglądanym obrazie – nie rozpraszają dodatkowe lampki, diody itp…
Stalowa rama pomalowana jest proszkowo na wysoki połysk, a hartowane szyby w kolorze czarnym dopełniają eleganckiego wyglądu.

Strona 1 z 3