Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Denon DRA-100 Cyfrowy sieciowy wzmacniacz stereo

Denon DRA-100 Denon DRA-100

Denon zaprezentował cyfrowy sieciowy wzmacniacz stereo DRA-100 o zachwycajacym designie i nieskończonych opcjach strumieniowania audio.
Sieciowy odtwarzacz stereo DRA-100 napewno zadowoli najbardziej wymagających użytkownikach sprzętu Hi-Fi. Nowy model został wyposażony w najnowocześniejsze technologie przesyłania muzyki, w tym: wbudowane Wi-Fi do strumieniowania plików audio w wysokiej rozdzielczości, AirPlay i Bluetooth.
Denon DRA-100 wyróżnia się elegancką, aluminiową i dwukolorową obudową. Posiada cyfrowy wzmacniacz o mocy 2x70W z unikatową technologią DDFA®, gwarantującą najwyższą jakość oferowanego dźwięku. Zaletą tego układu wyjściowego jest dyskretna konstrukcja wzmacniacza, umożliwiająca przesyłanie sygnału o wyższym współczynniku sygnału do szumów i niższym poziomie zakłóceń w porównaniu do konwencjonalnych wzmacniaczy klasy D.

 

DRA-100 wyposażono w praktyczną funkcję bezprzewodowego strumieniowania za pomocą wbudowanych technologii Bluetooth i Wi-Fi. Po podłączeniu urządzenia do Internetu – za pomocą domowej sieci Wi-Fi lub wykorzystaniu portu RJ-45 Ethernet LAN – miłośnicy muzyki mogą cieszyć się ulubionymi utworami wykorzystując do tego popularny serwis muzyczny Spotify Connect (zgodnie z dostępnością). Do dyspozycji użytkownika pozostają także tysiące stacji internetowych, oferujące wszelkie gatunki muzyczne. Wykorzystując kompatybilność z DLNA 1.5 przed słuchaczem otwierają się kolejne możliwości, w tym strumieniowanie muzyki bezpośrednio z lokalnego komputera lub pamięci NAS.
Urządzenie obsługuje pliki audio jak MP3, AAC i WMA, a nawet te o wysokiej rozdzielczości: 192-kHz/24-bits (WAV, FLAC, AIFF), a także nowoczesne formaty audio jak DSD 2.8 MHz i 5.6 MHz (innowacja DSD jest zaawansowanym systemem kodowania cyfrowego plików audio w technologii SACD). Taki sam zakres wsparcia plików jest również dostępny w przypadku korzystania z portu USB umieszczonego na przednim panelu urządzenia. DRA-100 oferuje także łączność Bluetooth pozwalającą na szybkie i proste parowanie z urządzeniami przenośnymi oraz późniejsze strumieniowanie z nich muzyki. Aby maksymalnie przyspieszyć proces parowania sprzęt posiada technologię NFC (Near Field Communication). Sposób działania tej innowacji jest niezwykle prosty – wystarczy położyć urządzenie obsługujące technologię NFC Bluetooth przed przednim panelem DRA-100, a urządzenie samoistnie przeprowadzi proces parowania bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika! Z myślą o prostocie obsługi do dyspozycji pozostaje również zdalna kontrola sprzętu za pomocą praktycznej aplikacji Denon Hi-Fi Remote App z poziomu Twojego ulubionego urządzenia przenośnego z systemem Android lub iOS.

Read More
Najwazniejsze cechy Denon DRA-100, sieciowego odtwarzacza stereo:

 • Cyfrowy wzmacniacz mocy 70W z impedancją 4 om dla potężnego i szczegółowego dźwięku
 • Wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth z parowaniem NFC
 • Zaawansowane przetwarzanie AL32 i Master Clock Design
 • 2 optyczne i 1 koaksialne cyfrowe oraz 2 analogowe wejścia
 • Wbudowany AirPlay, obsługa radia internetowego i Spotify Connect (zgodnie z dostępnością)
 • Port USB na przednim panelu dla podłączenia pamięci masowych i bezpośredniego strumieniowania z zewnętrznych urządzeń
 • Obsługa plików audio w wysokiej rozdzielczości dzięki sieciowemu strumieniowaniu (DLNA 1.5) i USB
 • Wysokiej klasy wyjście słuchawkowe z funkcją kontroli impedancji dla zapewnienia kompatybilności z jak największą ilością słuchawek
 • Wyjście subwoofera
 • Przejrzysty wyświetlacz OLED
 • Prosty w obsłudze pilot
 • Auto Standby i niskie zużycie prądu w trybie stand-by (0.3W)
 • Kolor czarno/srebrny

Denon jest znakiem towarowym i zarejestrowanym znakiem towarowym D & M Holdings Inc.