Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Doskonałe kable HDMI szwedzkiej firmy Supra będą jeszcze lepsze

Kabel HDMI Supra HD5/s Slim Kabel HDMI Supra HD5/s Slim

Supra wprowadza do sprzedaży kable HDMI w standardzie 2.0 High Speed, na bazie nowego przewodu HD5/s Slim o mniejszej (7mm) średnicy. Tym samym kabel będzie lżejszy i bardziej elastyczny, co przełoży sie bezpośrednio na znacznie łatwiejszą instalację. Kolejną nowością są wtyczki - teraz standardowo montowane będą metalowe wtyki MET-S z demontowalną obudową. Opatentowana, zdejmowana obudowa złącza (Met-S) pozwala na zmiejszenie rozmiaru kabla, w przypadku instalacji wymagających przeciągania przez rurki , peszle czy kanały montażowe. Na początek ruszyła produkcja kabli HDMI o długościach od 0,5m do 5m.
Dodatkowo Supra wprowadza zestaw montażowy do kabli HDMI. W skład takiego zestawu wchodzą wtyk kątowy oraz odcinek nylonu przeznaczonego do zabezpieczenia przewodu HDMI. Odpowiednio zabezpieczony wtyk na przewodzie można przeciągnąć przez peszel bez obawy uszkodzenia lutowanych miejsc.

 

Swój pierwszy kabel HDMI Supra wyprodukowała w 2004 roku. Wiele lat ciągłego rozwoju produktów zaowocowało kablem HDMI HD5, który (według nas) jest najlepszym kablem HDMI na rynku, oferującym standard HDMI High Speed z Ethernetem (v2.0), o rozdzielczości 4K. Supra gwarantuje, że kabel może obsługiwać wszystkie sygnały HDMI do 30m. Kabel SUPRA HD5 został przetestowany i zatwierdzony przez Amerykańskie Centrum Testowe HDMI (ATC), zgodnie z najnowszymi przepisami. To dodatkowa gwarancja jakości kabli Supra HDMI. Przepustowość kabla HD5 (stosowanego we wszystkich kablach HDMI / DVI) to 1100MHz, prawie cztery razy więcej niż wymogi specyfikacji HDMI High Speed (340Mhz).

Często można spotkać się ze sceptycznym podejściem klientów, do tematu kabli HDMI. "Czy kabel naprawdę ma znaczenie?" "Czy nie jest to tylko strumień danych?" Tak, to jest strumień bitów cyfrowych. Ale to naprawdę ma znaczenie.  Wiele osób uważa, że sygnał jest wystarczająco dobry jeśli tylko pojawi się obraz na ekranie. Wiele osób miało doświadczenie z problemami synchronizacji obrazu i dźwięku (opóźnienia), zniekształceniem barw, niewystarczającą głębią czerni, hałasem i nieznanymi dotąd, a słyszalnymi trzaskami, podczas których hardware pracuje ponad swoją miarę, próbując naprawić strumień danych. I dlatego warto sprawdzić, co może zaoferować kabel HDMI Supra.