Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Google Cast™ w głośnikach sieciowych B&O PLAY

B&O Play głośniki sieciowe z Google Cast™ B&O Play głośniki sieciowe z Google Cast™

B&O PLAY wprowadza Google Cast™ do swoich głośników sieciowych. Google Cast pozwala na słuchanie muzyki z serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Deezer i Tunein za pomocą głośników sieciowych. Użycie tej funkcjonalności jest bardzo proste, wystarczy wcisnąć przycisk Cast w menu swojej ulubionej aplikacji muzycznej, aby rozpocząć odtwarzanie muzyki z głośnika B&O Play. Słuchanie muzyki bezpośrednio z chmury oferuje nam najwyższą jakość dźwięku.

Dwa ze znajdujących się już na rynku głośników sieciowych B&O Play, BeoPlay A6 i Beo-Play A9 drugiej generacji są kompatybilne z technologią Google Cast. Google Cast będzie dla nich dostępny za pomocą aktualizacji software’owej pod koniec pierwszego kwartału 2016 roku.

Obok Google Cast, głośniki sieciowe B&O Play wspierają również Apple AirPlay i Bluetooth, umożliwiając użytkownikowi wybór pomiędzy różnymi technologiami.

Więcej informacji na temat B&O Play i Google Cast na stronie http://www.beoplay.com/googlecast

*  Na rynkach, gdzie technologia Google Cast jest dostępna. Gogle Cast jest znakiem towarowym Google Inc.

Żródło: Horn Distribution