Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Gramofony Origin Live w ofercie Best-Audio

Gramofony Origin Live Gramofony Origin Live

Origin Live to marka doskonale znana miłośnikom winylowej płyty. Historia tej brytyjskiej firmy z siedzibą w Southampton sięga roku 1986, a dostępna dzisiaj oferta gramofonów i ramion do gramofonów kształtowała się i ewoluowała przez ostatnie dwadzieścia lat. 

Konstrukcje Origin Live o charakterystycznym „okrągłym” kształcie zdobyły imponującą ilość nagród i wyróżnień i dzisiaj uważane są za wzorzec w kategorii „value for money”.
Obecna oferta składa się z 4 gramofonów(deck) o rozpiętości cenowej od 5500 do 25000zł i 8 modeli ramion w cenach od 1700 do 23800zł. Oprócz dwóch najtańszych, każde ramię można zamówić również w wersji 12”, tak samo jak każdy deck można zamówić z sub chassis przystosowanym do dłuższego ramienia.
Dwa lata temu do produkcji wprowadzono trzecią generację gramofonów – wszystkie modele noszą teraz oznaczenia MK3.

Gramofony Origin Live pojawią się w salonie Best-Audio w Łodzi już w lutym. W pierwszej kolejności będą to modele Aurora MK3 i Calypso MK3 z ramionami Onyx i Silver. Konfiguracja Aurora / Onyx w cenie 7200zł określana jest mianem „economical High End” i ma na swoim koncie najwyższe trofea redakcji What HiFi, HiFi Choice i HiFi World.