Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

HEOS Drive by Denon - wielostrefowy wzmacniacz z funkcją strumieniowania

Denon Heos Drive Denon Heos Drive

Denon wprowadza do sprzedaży HEOS Drive: system audio przesyłający dźwięk w całym domu, a wszystko w jednej kompaktowej obudowie. Najnowszy komponent bezprzewodowego systemu dźwiękowego multiroom HEOS posiada potężny czterostrefowy wzmacniacz wyposażony w osiem kanałów, pozwalający na obsługę wszystkich stref HEOS za pomocą jednego urządzenia w obudowie 2RU. Wielostrefowy, sieciowy wzmacniacz, montowany w szafie typu rack, pozwala na odtwarzanie muzyki w dowolnej części domu. Posiadając podobną funkcjonalność co HEOS Amp i HEOS Link. Potężny wzmacniacz klasy D, uchwyty do montażu w szafie typu rack, chłodzenie wentylatorem, niezawodne wejście Ethernet, pass-through oraz kompaktowe wymiary czynią nowy produkt HEOS Drive idealnym wyborem dla osób pragnących posiadać własny system audio multiroom przesyłający dźwięk do całego domu
Korzystając z domowej sieci i aplikacji HEOS na urządzenia z systemami: iOS, AndroidTM i Kindle FireTM* użytkownik jest w stanie wyszukiwać, przeglądać oraz odtwarzać muzykę z licznych źródeł muzyki: w tym m.in. z internetowych serwisów muzycznych i tysięcy stacji internetowych. W tym celu również użytkownik jest w stanie korzystać z takich serwisów muzycznych HEOS jak: Spotify ® , Deezer, TuneIn, Napster i TIDAL oraz wielu innych.

 

Najnowszy produkt z linii Denon HEOS będzie dostępny w sierpniu w cenie detalicznej 11 995 zł.

Dane techniczne HEOS Drive by DENON:
Cztery strefy HEOS
8-kanałowy wzmacniacz klasy D
60W (20Hz-20kHz, .05% THD), 130W mostkowalny, praca z głośnikami o impedancji (4 Om)
Dedykowane wyjście przedwzmacniacza dla każdej strefy (wybieralne jako strefa stereo lub
wyjście subwoofera)
Kompatybilny ze sterowaniem z innych urządzeń
Wyjścia wyzwalacza (trigger) 4 x 12V
2 wejścia światłowodowe, 2 koaksialne cyfrowe, oraz 4 analogowe (szybkie przełączanie
wszystkich źródeł na raz)
4 wejścia USB
Opcja mostkowania wbudowanych wzmacniaczy
Wybieralne wyjście stereo / mono
Wybieralne filtry górno i dolno przepustowe
Czterokierunkowe złącze podłączeniowe
Dwa wejścia Ethernet
Aktywne chłodzenie
Uchwyty mocujące do rack’a w zestawie
Wysokość rack’a 2RU (3,5 cala; bez nóżek urządzenia)
Zasilanie wielonapięciowe
Dekodowanie Dolby Digital (downmix do dźwięku 2.0-kanałowego)


Poza HEOS Drive, seria HEOS by Denon zawiera również cztery bezprzewodowe wielostrefowe odtwarzacze muzyczne: HEOS 1 (1095 zł), HEOS 3 (1395 zł), HEOS 5 (1895 zł) oraz HEOS 7 (2495 zł).
Dodatkowymi produktami z tej serii są również rozszerzacz zasięgu HEOS Extend, HEOS LINK oraz HEOS AMP – pozwalają one na zintegrowanie obecnej technologii Hi-Fi oraz ich poprzedników do ekosystemu HEOS. Zamiarem serii Denon HEOS jest nieustanne wzbogacanie oferty o nowoczesne i innowacyjne urządzenia.