Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Inteligentny głośnik Sonos PLAY:5 i oprogramowanie Trueplay

Inteligentny głośnik Sonos PLAY:5 Inteligentny głośnik Sonos PLAY:5

Innowacja Trueplay to czystszy dźwięk dzięki nowym, inteligentnym rozwiązaniom i głośnikom. Za jakość odtwarzanej muzyki odpowiada w dużej mierze akustyka danego pomieszczenia i lokalizacja głośnika. W związku z tym, w przeszłości, głośniki wymagały specjalnej i kompleksowej kalibracji. Trueplay wychodzi naprzeciw  wprowadzając nowe, lepsze rozwiązania. Ultranowoczesne innowacje pozwalają nowemu oprogramowaniu na skalibrowanie głośnika za pomocą jednego przycisku. Rezultatem jest nowy wymiar muzyki i perfekcyjne brzmienie w każdym pomieszczeniu.
Wykorzystując aplikację Sonos oraz wbudowany mikrofon w urządzeniach iPhone lub iPad i specjalnie emitowany przez głośniki Sonos sygnał, system samodzielnie analizuje, w jaki sposób dźwięk odbija się od ścian, mebli, okien i pozostałych powierzchni w danym pomieszczeniu. Kolejny krok należy do urządzenia Sonos.


Początkowo oprogramowanie Trueplay będzie dostępne na wszystkie urządzenia SONOS PLAY:1®, SONOS PLAY:3®, SONOS PLAY:5® i urządzenia sterujące pod kontrolą systemu iOS. Docelowo technologia Trueplay obejmie całą linie produktów Sonos w późniejszym czasie.
Nowy model SONOS PLAY:5 – flagowy inteligentny głośnik został jeszcze bardziej naszpikowany najnowszymi technologiami. Zbudowany w oparciu o sześć zsynchronizowanych ze sobą, specjalnie zaprojektowanych głośników, w tym trzech średnio-niskotonowych odpowiadających za gładkie średnie tony i głębokie, potężne basy. Dodatkowo, trzy głośniki wysokotonowe zdumiewają brzmieniem wysokich tonów przy każdym poziomie głośności. Cały układ zachwyca perfekcyjną sceną muzyczną, o wiele szerszą niż można by oczekiwać od pojedynczego głośnika. Nowy model SONOS, PLAY:5 zapewnia dźwięk wypełniający energią całe pomieszczenie z precyzją rozlokowania wokalu i wszystkich instrumentów.

Nowy model SONOS PLAY:5 to wszechstronność, kompatybilność z oprogramowaniem Trueplay i nieskazitelne brzmienie najwyższej klasy niezależnie od pomieszczenia. Po raz pierwszy oferuje możliwość konfiguracji ustawienia na trzy sposoby. Wykraczając poza horyzontalne ustawienie pojedynczego głośnika, istnieje możliwość sparowania dwóch głośników SONOS PLAY:5 w pozycji wertykalnej dla pełnego efektu stereo, oferującego skoncentrowane i intensywne brzmienie. Co więcej, sparowane dwa egzemplarze w pozycji horyzontalnej tworzą szerszą scenę stereo, a jej efektem jest wciągający w sam środek akcji dźwięk wypełniający całe pomieszczenie. Niezapomniane przeżycia muzyczne gwarantowane!
Nowy model SONOS PLAY:5 to nowe wzornictwo, a wydajność bezprzewodowego połączenia zapewnia doskonale zsynchronizowaną muzykę bez utraty jakości.
Funkcjonalnie zadbano o każdy szczegół, począwszy od blisko 60 tys. otworów maskownicy i dokładnie dobrane materiały każdego elementu z osobna. Nowe sterowanie dotykowe gwarantuje intuicyjną obsługę funkcji odtwarzania, pauzy, regulacji głośności i zmiany utworu. Inteligentne sensory powodują, że przyciski dotykowe są responsywne we wszystkich kierunkach, stąd też regulacja głośności w górę jest zawsze, niezależnie od położenia głośnika umiejscowiona na górze.
Podobnie jak w przypadku swojego poprzednika nowy model SONOS PLAY:5 bezbłędnie współpracuje ze wszystkimi inteligentnymi głośnikami systemu Sonos. Dodatkową jego korzyścią jest zdolność do pełnienia funkcji tylnych głośników w domowym zestawie kina domowego przy współpracy z SONOS PLAYBAR® i SONOS SUB.  Zdalna kontrola muzyki w każdym pomieszczeniu za pomocą prostej w obsłudze aplikacji, której dodatkowym atutem jest również możliwość strumieniowania muzyki pochodzącej z takich serwisów jak Pandora, Spotify, TIDAL, Google Play Music i Groove.
Dostępny w matowo czarnym i matowo srebrnym kolorze nowy model SONOS PLAY:5 będzie dostępny w cenie 2499 zł.