Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Kolejne nietypowe rozwiązania...

Zrealizowane ostatnio przez nasz dział projektowo-konstrukcyjny zamówienie jest kolejnym dowodem na to, że jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dla naszych klientów wszelkie nietypowe urządzenia.

Dla naszego klienta wykonaliśmy płaski panel multimedialny o grubości nie przekraczającej 50mm z wbudowanym czytnikiem kart CF. Obudowa została wykonana z blachy nierdzewnej, z pomocą komputerowej obrabiarki laserowej . Slot na karty CF umieszczono z tyłu urządzenia. Prezentacja multimedialna zapisana na karcie CF uruchamia się automatycznie dzięki temu, że czytnik kart flash został wyposażony w funkcje autostartu. Zminimalizowało to obsługę całego panelu jedynie do włączenia zasilania! Sterowanie dodatkowymi funkcjami odbywa się za pomocą eleganckiego pilota. Cały panel doskonale nadaje się do zastosowań reklamowych i prezentacyjnych w sklepach, marketach, hotelach, centrach wystawienniczych oraz w różnego rodzaju muzeach.

Drugim urządzeniem, które powstało od podstaw, była tak zwana kostka dziennikarska. Pod tą dziwną nazwą kryje się zaawansowany technicznie, szerokopasmowy dystrybutor sygnału audio wyposażony w 8 wyjść liniowych stereo (duży Jack) plus 2 dodatkowe wyjścia stereo na XLR-ach.