Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Kolumny głośnikowe Audiovector Ki3 Signature

audiovectoer ki3 signature audiovectoer ki3 signature

Audiovector Ki3 Signature kolumny podłogowe 2,5 drożne z zaawansowaną technologią tłumienia rezonansów

Kolumny głośnikowe Audiovector serii Ki to rozwinięcie poprzedniej serii K. Konstruktorzy zachowali elegancki i szczupły kszałt, a wykończenie obudowy to kilka kolorów naturalnych oklein drewnianych, oraz dodatkowo bardzo ostatnio popularny kolor biały. Pozwala to doskonale wkomponować te kolumny do każdego, tak nowoczesnego jak i stylowego wnętrza.


Kolumny podłogowe Audiovector Ki3 Signature to konstrukcja 2,5 drożna. Za średnie i niskie tony odpowiadają dwa głośniki o średnicy 11 cm z membraną wykonaną z mieszanki włókien szklanych i węglowych. Funkcję głośnika wysokotonowego pełni kopułka jedwabna, napędzana magnesem neodymowym, zaś za chłodzenie cewki odpowiedzialny jest przymocowany do magnesu duży radiator. Kolumny Ki3 Signature są wyjątkowo łatwym obciążeniem dla wzmacniaczy - posiadają dużą efektywność (92 dB) i bardzo przyjazną impedancję 8 Ohm

W kolumnach podłogowych Ki3 Signature tak jak i Ki3 Super zamontowano na froncie srebrny panel, do którego przymocowano głośniki. Panel ten został wykonany ze specjalnego tworzywa oznaczonego skrótem NRFB (Non-resonant fibre board). Jest to opracowane przez Audiovectora w 1985 roku tworzywo będące modyfikacją HDF-u, posiadające jednak nieporównywalnie lepsze właściwości tłumiące. Dodatkowo głośnik wysokotonowy został odizolowany od drgań dzięki specjalnej konstrukcji zawieszeniu. Efektem tego jest całkowity brak podatności na rezonanse, co przekłada się na zmniejszeniu podbarwień i polepszeniu wrażeń przestrzennych dźwięku. W odróżnieniu od tańszych kolumn głośnikowych Ki3 Super panel z NRFB zamontowano również na tylnej ściance. Dodatkowo oba panele są laminowane specjalnym tworzywem tłumiącym drgania. Kolumny podłogowe Audiovector Ki3 Signature od tańszej wersji różnią się także podstawą specjalnej konstrukcji, odizolowaną od drgań reszty obudowy i nieco innej konstrukcji zwrotnicą.

Jeżeli chodzi o brzmienie to niech nie zmyli nikogo smukły wygląd kolumny, w której zastosowano specjalną technologię pozwalającą uzyskać ponadprzeciętną dynamikę oraz zdolność do wypełnienia nawet dużych wnętrz pełnym zakresem dźwięku. A wszystko to przy zachowaniu niewielkiej, wręcz kompaktowej konstrukcji. Dodatkowo dzięki bardzo wąskiej (14 cm) ściance przedniej kolumny z tej serii odznaczają się znakomitą stereofonią i niezwykle precyzyjną lokalizacją instrumentów na scenie.

Z uwagi na to, iż kolumny głośnikowe Audiovector Ki3 Signature są najdroższą wersją modelu Ki3, z oczywistych względów nie ma możliwości zastosowania upgrade'u.

ZDJĘCIA

audiovectoer ki3 signatureaudiovectoer ki3 signature


WYGLĄD

ROZWIĄZANIA DANE TECHNICZNE
IUC - INDIVIDUAL UPGRADE CONCEPT
(Koncepcja Indywidualnej Rozbudowy)
LCC - LOW COMPRESSION CONCEPT
(Koncepcja niskiej kompresji)
Konstrukcja: 2,5 - drożna, bassreflex
Pasmo przenoszenia: 38Hz-22kHz
Skuteczność: 92dB
Bi-Wire
Impedancja: 8 Ohm
Moc maksymalna: 220 W
 Waga(para): 30 Kg
  WYMIARY
  Wymiary (H x W x D): 98 x 14 x 27 cm
  GWARANCJA
  12 miesięcy
Możliwość przedłużenia gwarancji do 24 m-cy po dokonaniu rejestracji produktu na stronie http://promocje.bestaudio.pl
Produkt posiada gwarancję polskiego dystrybutora, oraz autoryzowany serwis na terenie kraju.

kolumny glosnikowe audiovectoer ki3 kolory