Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Lumene Showplace Square - niewidoczny ekran projekcyjny do zabudowy

Lumene Showplace Square - niewidoczny ekran projekcyjny do zabudowy Lumene Showplace Square - niewidoczny ekran projekcyjny do zabudowy

Firma Lumene wprowadziła do sprzedaży nowy elektryczny ekran do zabudowy sufitowej - Showplace Square. Ekrany projekcyjne tego francuskiego producenta od wielu lat były niezmiennie doskonałe. W modelu Showplace Square na szczególną uwagę zasługuje wygląd aluminiowej kasety w kolorze białym. Jest zdecydownanie smuklejsza niż w modelu Showplace Premium, a po schowaniu ekranu pozostaje szczelnie zamknięta, co zapobiega osadzaniu się kurzu na powierzchni materiału. Montaż w suficie podwieszanym pozwala na całkowite ukrycie ekranu, gdy jest on zwinięty (widoczna jest tylko maskownica).

Ekranem można sterować przy pomocy radiowego nadajnika zdalnego sterowania. Powierzchnia ekranu zostałą wykonana z wysokiej jakości materiału PVC WMat-EL z czarnym tyłem. W standardzie ekrany posiadają czarną ramkę dookoła powierzchni projekcyjnej, która podnosi kontrast wyświetlanego filmu lub prezentacji oraz eliminuje efekt Keystona ("trapezowania"). W  przypadku wysokich pomieszczeń, czarny górny pas ( 60cm) pozwala na umieszczenie części wizyjnej odpowiednio niżej, tak aby można było wygodnie oglądać projekcję.

Istotna jest również waga ekranu. Rozmiar np. 270 C waży zaledwie 19 kg.

Ekrany Showplace Square dostępne są w formatach 16:9 i 4:3, z podstawą obrazu w rozmiarach od 200 cm do 300 cm

Kup teraz Ekran projekcyjny Showplace Square

Lumene Showplace Square - niewidoczny ekran projekcyjny do zabudowy Lumene Showplace Square - niewidoczny ekran elektryczny do zabudowy Lumene Showplace Square - niewidoczny ekran projekcyjny do zabudowy