Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Norstone Design Cikor

Norstone Design Cikor szafka RTV Norstone Design Cikor szafka RTV

Norstone Cikor to model stolika dostępny w dwóch kolorach – czarnym i białym. Firma Norstone przyzwycziła klientów do wysokiej klasy wykonania swoich produktów, a także do modnego wykończenia i idealnego wpasowania się w gusta teraźniejszego odbiorcy. W przypadku szafki RTV Cikor mamy do czynienia z designem na bardzo wysokim poziomie.

Zaczynając od materiałów – naturalna okleina z drzewa orzechowego, lakierowana na kolor biały lub czarny jest niezwykle elegancka, a front stylizowany na kształt fali oryginalny. Zarówno faktura jak i forma komody Cikor doskonale sprawdzą się w modnych "surowych" wnętrzach. Cikor może być jedynie dodatkiem, ale równie dobrze sprawdzi się jako "centralny punkt" pokoju telewizyjnego i będzie jego ozdobą.
 
W tym modelu na równie wysokim poziomi co design, stoi funkcjonalność. Wewnętrzne półki są ruchome i można je dowolnie przekladać, tak aby pomieścić wszystkie komponenty kina domowego i sprzętu Hi-Fi.

Dodatkowym atutem są półki podświetlane LEDami zapalającymi się i gasnącymi automtycznie, system do przesyłu fal podczerwieni i doskonale zamaskowane kółka do transportu tego niezwykłego mebla - dlatego mimo sporej wagi (84 kg) przestawienie nie sprawia najmniejszych problemów.

Norstone Design Cikor szafka rtvNorstone Design Cikor białyNorstone Design Cikor czarnyNorstone Cikor wizualizacjaNorstone Design Cikor szafka rtv szufladaNorstone Design Cikor półkaNorstone Design Cikor dane techniczne

Wymiary ogólne (Sz x W x Gł):

  • 2000 x 470 x 610 m

Waga: 84 kg