Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Norstone Edition Trocadero

Norstone Edition Trocadero Norstone Edition Trocadero

NorStone Trocadero to nowa , druga po modelu Valmy, propozycja szafki RTV z ekskluzywnej serii Norstone Edition, w której najwyższy nacisk położono na jakość i wykończenie. Cała produkcja odbywa się we Francji a każdy egzemplarz wykańczany jest ręcznie przez najlepszych rzemieślników. Drugą cechą odróżniającą serię szafek Norstone Edition od pozostałych modeli jest możliwość zamówienia mebla w jednym z 34 dostępnych kolorów.

Norstone Trocadero kolory na zamówienie

Trocadero to całkowicie zamknięta szafka o długości 160cm i wysokości 40cm, która jest podzielona na dwa wewnętrzne segmenty zamykane osobnymi, odchylanymi do dołu drzwiami. W środku znajdują się szklane półki dzięki którym możliwe jest ustawienie większej ilości urządzeń.

Mebel jest wykonany w nowatorskiej technologii StoneGloss – technologia ta wielokrotnie zwiększa żywotność materiałów, dzięki zastosowaniu specjalnych laminatów. Idealnie gładka powierzchnia jest odporna na zarysowania i zawsze błyszcząca.

Szafka w standardzie oferowana jest w dwóch kolorach, białym i czarnym. Pozostałe kolory dostępne są na zamówienie za dopłatą.
Trocadero przystosowane jest również do montażu na ścianie.

 

Zdjęcia:

Norstone Trocadero White Norstone Trocadero White front Norstone Trocadero White front 2 Norstone Trocadero bok Norstone Trocadero front Norstone Trocadero Norstone Trocadero środek kolory Norstone Trocadero Norstone Trocadero wymiary