Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Norstone Stabbl Hi-Fi Bamboo i Esse 140 - co nowego w meblach rtv i Hi-Fi?

NorStone Stabbl Bamboo NorStone Stabbl Bamboo

Oferta francuskiej firmy Norstone na dobre zagościła na polskim rynku i powiększa się o kolejne modele. Tym razem poszerzyła się o nowe warianty znanych już wcześniej konstrukcji.

Stabbl Hi-Fi Bamboo to stolik hi-fi znany ze szklanej wersji, teraz dostępny jest z bambusowymi półkami. Modułowa konstrukcja i grube 2.5 cm bambusowe półki, zapewniają doskonałą absorbcję wibracji i dużą stabilność. Konstrukcję ze szczotkowanego aluminium, malowanego na kolor czarny, uzupełniają srebrne podkładki. Cały mebel jest doskonale wykończony, a szczegóły dopracowane. Przestrzeń między półkami wynosi od 20 do 26cm, dzięki czemu pomieszczą się nawet duże komponenty systemu hi-fi czy kina domowego. Możliwe obciążenie całego stolika to aż 200 kg (50 kg na każdą półkę). Moduły można dodawać lub zdejmować w zależności od potrzeb (opcjonalnie).
Ogólne wymiay stolika (Wys. x Szer. x Gł.) 844 x 60 x 55 cm
Waga 26.5 kg
Sugerowana cena detaliczna 3000 PLN

Esse 140
Klasyczny już model Esse jest teraz dostępny w długości 140 cm. Poza wymiarami wszystko pozostało bez zmian - stalowa rama malowana proszkowo na kolor czarny, półki z hartowanego szkła i solidna, sprawdzona konstrukcja.
Prosta, jednak ciekawa forma doskonale wpasuje się w każde wnętrze, a klasyczne połączenie kolorów (czerń lub czerń z czerwonym) będzie jego ozdobą. Stolik RTV Esse 140 to duża powierzchnia, na której można swobodnie umieścić np. telewizor do 55" i wadze do 80 kg (!), a na pozostałych półkach sprzęt o wadze do 50 kg na każdej. Cała seria mebli RTV i Hi-Fi Esse to gwarancja dobrego wyboru.
Ogólne wymiay stolika (Wys. x Szer. x Gł.) 53 x 140 x 46 cm
Waga 36.8 kg
Sugerowana cena detaliczna 1600 PLN--