Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

NorStone Stylum S - podstawki pod głośniki, wysokość 25cm

NorStone Stylum S - Podstawki pod głośniki, wys. 25cm NorStone Stylum S - Podstawki pod głośniki, wys. 25cm

NorStone - francuski producent mebli przeznaczonych do sprzętu Audio, Hi-Fi i RTV nieustannie śledzi trendy designu obowiązujące na świecie a z drugiej strony uważnie słucha potrzeb użytkowników systemów muzycznych.
Oferta proponowanych mebli jest ciągle modyfikowana, projektanci NroStone szukają lepszych rozwiązań, nierzadko w oparciu o już produkowane i cieszące się niesłabnąca popularnością modele. Dużym uznaniem może pochwalić się obecna od kilku lat na rynku seria Stylum, która do tej pory oferowała podstawki pod głośniki o wysokościach 50, 60 i 80 cm.

Nowością jest model Norstone Stylum S o wysokości jedynie 25 cm ! Taka wielkość idealnie sprawdza się z dużymi monitorami które są za wysokie na tradycyjne podstawki o wysokościach 50-70cm.
Budowa podstawek jest oparta na tych samych założeniach co większy model Stylum 1. Stalowe rura o przekroju 75mm jest  mocowana za pomocą śrub do dolnej i górnej płyty.  Waga jednej podstawki, bez wypełnienia to 3,5kg. Wymiary: płyta dolna 22x25cm, płyta górna 16,5x20cm, wysokość 25cm.
Dodatkowymi atutami są zawarte w komplecie kolce pod podstawki, które można zamontować nie tylko w dolnej podstawie, ale również w górnej płycie co jeszcze lepiej odizoluje kolumny głośnikowe od podłoża. W komplecie są także podkladki pod dolne kolce. Szeroka noga i otwory w platformach umożliwiają przeprowadzenie kabla lub dociążenie w celu zmiejszenia drgań, co również pozytywnie wpłynie na dźwięk.
Podstawki Stylum S, podobnie jak pozostałe modele z serii, są produkowane ze stali malowanej proszkowo na jeden z trzech kolorów - biały, srebrny lub czarny.
Podstawki Stylum S dzięki temu, że są tak niskie świetnie spełnią swoją rolę w duecie z dużymi (wysokimi) monitorami.

Cena detaliczna to 350 PLN za parę, podstawki będą dostępne w sprzedaży na początku listopada 2016.