Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Promocja na listwy i kable zailające Supra MD i Supra LoRad

Kable i listwy zasilające Supra Kable i listwy zasilające Supra

Od teraz do końca października lub do wyczerpania zapasów listwy zasilające SUPRA MD i kable zasilające SUPRA LoRad można kupić o 15% taniej. Pojawiające się ostatnio załamania pogody z gwałtownymi frontami burzowymi powodują mnóstwo przepięć w sieciach elektrycznych naszych domów i mieszkań, często niszcząc podłączone do gniazdek urządzenia. Wyciąganie wtyczek z gniazdek to skuteczna ale niewygodna i niekomfortowa metoda. Poza tym nie zawsze w tym czasie jesteśmy w domu. Możemy temu zapobiec podłączając skuteczne zasilające listwy przeciwprzepięciowe Supry, dostępne teraz w bardzo atrakcyjnej cenie.

Listwy zasilajace SUPRA EU/SP wyposażone w opatetowany trójstopniowy system przeciwprzepięciowy są w stanie w pełni ochronić podłączony do nich sprzęt, nawet w przypadku wyładowań atmosferycznych w bezpośredniej bliskości. Dodatkowo Listwy Supra MD z antyradiacyjnymi kablami LoRad, wymiernie poprawiają jakość dźwięku podłączonych urządzeń audio.

Przejdź do sklepu!