Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Stolik NorStone Square Hi-Fi - meble pod sprzęt audio

Stolik NorStone Square Hi-Fi Stolik NorStone Square Hi-Fi

Stolik NorStone Square Hi-Fi to najnowsza czteromodułowa, audiofilska konstrukcja z najwyższej półki, która zadowoli nawet najbardziej wymagających posiadaczy sprzętu Hi Fi i kina domowego. Każdą z półek można obciążyć sprzętem o wadze maksymalnej 50 kg i wymiarach do 28 x 52 x 59 cm. Stolik wykonany ze szczotkowanego aluminium i grubych (1.9 cm) hartowanych szyb waży około 80 kg, co daje dużą stabilność i gwarancję nie przenoszenia rezonansów. Poza właściwościami czysto technicznymi, stolik Square Hi-Fi ma również doskonałą prezencję - klasyczna, prosta forma będzie świetnie wyglądała w każdym ponieszczeniu, a użyte materiały i ciężar dają poczucie bardzo solidnego mebla.

Jak wszystkie modele szafek i stolików rtv francuskiej firmy NorStone, stolik Square Hi-Fi wykonano z najwyższą starannością, szczegóły są dopracowane a całość bardzo estetyczna i przyjemna dla oka.
Stolik jest produkowany w wersji czarno srebrnej - srebrna konstrukcja, hartowane szyby w kolorze czarnym.

Ogólne wymiary stolika (Wys. x Szer. x Gł.) 79.1 x 53 x 46 cm
Waga 80 kg
Cena 3590 ZŁ

Stolik będzie dostępny w sprzedaży od maja 2017 roku