Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Supra - audiofilska listwa zasilająca z wyłącznikiem High-in-rush

Supra listwa zasilająca High in-rush Supra listwa zasilająca High in-rush

Audiofilska listwa zasilająca i wyłącznik zasilania to dwa sprzeczne wydawało by się pojęcia. Do listwy z wyłącznikiem możemy podłączyć komputer, prostą mini wieżę, ewentualnie telewizor z dekoderem satelitarnym, ale zaawansowany system audio - absolutnie nie przystoi... Tak było do tej pory, aż inżynierowie Supry w końcu  pogodzili dwa światy. Od września, wprowadzona do sprzedaży kilka miesięcy temu trzecia generacja listew MD-06 Mk3, będzie dostępna także z głównym wyłącznikiem zasilania. Puryści mogą pozostać przy dotychczasowych wersjach, natomiast każdy kto chce mieć możliwość odłączenia zasilania wszystkich urządzeń bez konieczności wyciągania wtyczek z gniazdek, będzie mógł wybrać nową wersję. Co najważniejsze Supra gwarantuje że zastosowane wyłączniki "High in-rush" nie będą mieć wpływu na dźwięk.

Co to znaczy High in-rush?  Kiedy załączamy zasilanie w urządzeniach audio, przez pierwsze kilka okresów napięcia sieciowego prąd pobierany przez te urządzenia może być nawet 10 do 15 razy większy niż prąd zakładany w czasie normalnej pracy urządzenia. (Prąd ten w standardowych włącznikach wypala ich mechaniczne styki powodując zmniejszenie ich sprawności i z czasem ich uszkodzenie). Wyłącznik Supry posiada specjalną konstrukcję umożliwiającą załączanie prądów rozruchowych aż do 20A, co gwarantuje bezproblemową pracę układu.

Wszystkie listwy Supra MD-06 Mk3 Switch wyposażone będa w 6 gniazd Schuko, nieinwazyjny filtr NIF, ceramiczny bezpiecznik 10A i w pełni ekranowana obudowę.
Bardzo dobrą informacją dla klientów jest przyjazne skalkulowanie cen nowych listew. Zgodnie z zapowiedziami Supry różnice będą symbolicznie. W przypadku MD-06 Mk3 Switch cena 890zł jest tylko 30 zł wyższa niż wersji bez wyłącznika.