Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Szafka rtv Trocadero Norstone Edition w wiosennych nowościach firmy

Szafka rtv Trocadero Norstone Edition Szafka rtv Trocadero Norstone Edition

Trocadero – to nowa , druga po modelu Valmy, propozycja szafki RTV z ekskluzywnej serii Norstone Edition.  Norstone Edition jest linią produktów stworzoną pod koniec 2014 roku w której najwyższy nacisk położono na jakość i wykończenie. Cała produkcja odbywa się we Francji a każdy egzemplarz wykańczany jest ręcznie przez najlepszych rzemieślników.

Drugą cechą odróżniającą serię Norstone Edition od pozostałych modeli jest możliwość zamówienia mebla w jednym z 34 dostępnych kolorów.
Trocadero to całkowicie zamykana szafka o długości 160cm i wysokości 40cm, podzielona na dwa wewnętrzne segmenty zamykane osobnymi, odchylanymi do dołu drzwiami. W środku znajdują się szklane półki, dzięki którym możliwe jest ustawienie większej ilości urządzeń. Powierzchnia mebla wykończona jest specjalną odmianą lakieru fortepianowego nazwaną przez producenta StoneGloss, standardowo w kolorze białym lub czarnym. Pozostałe kolory dostępne są na zamówienie za dopłatą.
W szafce rtv Trocadero zastosowano także odpowiednik systemu Iryx umożliwiający zdalne sterowanie urządzeń umieszczonych wewnątrz, oraz układ kanałów wentylacyjnych ułatwiających jednocześnie podłączanie kabli zasilających.
Trocadero przystosowane jest również do montażu na ścianie. Zobacz więcej informacji o Norstone Trocadero

Cena 7600 zł white/black , 8000 zł kolor.