Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Test wkładek gramofonowych Hana EH i EL w Highfidelity.pl

Wkładki gramofonowe HANA Wkładki gramofonowe HANA

Młoda marka a jednak 50-letnie doświadczenie. Jak wkładki gramofonowe Hana EH i EL zaprezentowały się w teście magazynu Highfidelity? Sprawdźcie sami! Więcej na Highfidelity.pl

"(...) Łatwo się do dźwięku Hany EH przyzwyczaić. Choć niedrogie, są wkładki Hany perfekcyjnie „ułożone”, jak kochający przyjaciel pies, który wie, że to ty jesteś przywódcą stada. To ciepły, gęsty dźwięk. Bardzo soczysty, gesty i niemal lejący. Nie ma w nim nic z zamulenia. Wysokie tony są dźwięczne i całkiem mocne, chociaż nie „rozświetlają” powietrza wokół wykonawców i nie dają mocnego ataku. To tego rodzaju przekaz, w którym mamy wszystko – górę, środek i dół, a i tak wiadomo, że to środek jest najważniejszy.(...)"

"(...) Mimo to wersja niskopoziomowa (EL) jest inną wkładką. Jest znacznie bardziej „uważna”, tj. lepiej różnicuje dźwięk, głębiej wchodzi w detale. Jej atak jest nieco mocniejszy. DÓŁ wydaje się schodzić równie nisko, jak z EH, ale to lepiej kontrolowany dół i o większej ilości informacji o barwie, zmianach itp. (...)"

Lipiec 2016, Highfidelity.pl