Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Vifa w Polsce

Z niezmierną przyjemnością pragniemy poinformować, że firma BEST AUDIO została wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów firmy VIFA INTERNATIONAL.

Marki VIFA nikomu nie trzeba przedstawiać. Od początku Vifa czyni starania, aby produkowany przez nią sprzęt dostarczał dźwięk o doskonałym, naturalnym brzemieniu. Przez 70 lat istnienia Vifa wiernie dotrzymuje swoich zobowiązań, dostarczając wysokiej jakości, zaawansowanych rozwiązań dla rynku Hi-Fi. Do dziś czysty dźwięk jest najważniejszym celem firmy.

Technologie opracowane przez Vifa są dziś stosowane przez ponad 300 wiodących firm, a reprodukcji dźwięku odtwarzanego przez produkty Vifa można doświadczyć w każdym niemal zakątku świata. Prawdopodobieństwo, że nieświadomie zetknąłeś się z produktami Vifa jest bardzo duże.

Tym bardziej cieszy fakt, że Vifa wprowadza na rynek nową linię kompletnych zestawów kina domowego. Zarówno elektronika jak i kolumny oferują niepowtarzalne wzornictwo i wyjątkowe wykończenie aż do najdrobniejszych szczegółów. Okleina z prawdziwego drewna, lakier fortepianowy czy kolumny z tłoczonego aluminium mogą wzbudzić zachwyt.

Pięć linii wzorniczych kolumn: Blue Spark, Touch, Inspiration, Sense oraz flagowa Reference, trzy modele amplitunerów i dwa modele DVD wyróżniają się na tle konkurencji i są w stanie zaspokoić nawet najwybredniejsze gusty.

Na koniec to, co dla wielu najważniejsze - ceny. Do tej pory byliśmy przekonani, że rewelacyjny dźwięk i obraz w połączeniu z doskonałym wyglądem musi słono kosztować.
Dzięki Vifie zmieniliśmy nasze przekonania

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Vify