Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Wyróżnienie RED Fingerprint dla systemu Advance Acoustic X-Preamp i X-A160

X-Preamp i X-A160 X-Preamp i X-A160

W internetowym magazynie audio „High Fidelity” ukazał się test systemu, w skład którego wchodzi przedwzmacniacz i końcówka mocy Advance Acoustic X-Preamp i X-A160

W teście czytamy:

"(...) Zmiana wizerunkowa to ruch ryzykowny, bez względu na to, jak bardzo nowe „JA” wydaje się atrakcyjne. (...) W przypadku Advance Acoustic zmiana jest jednak wyjątkowo trafiona, a tyły zabezpieczone przez nawiązanie do czegoś już wcześniej znanego i zaakceptowanego. System X-Preamp i X-A160 bardzo ładnie wygląda i gra wyjątkowo fajnie. Nie z każdym rodzajem muzyki, a więc i nie dla każdego odbiorcy będzie tym jedynym. Jeśli jednak najważniejsza jest wokalistyka, małe składy muzyki klasycznej, ale i elektronika, wówczas za sensowne pieniądze dostaniemy do ręki system na długie lata. Bonusem będą wejścia cyfrowe, które nie zastąpią wprawdzie wysokiej klasy źródła, będą jednak świetnym uzupełnieniem domowego systemu audiowizualnego.
To bardzo dobry powrót firmy na „prawomyślną” ścieżkę, zarówno jeśli chodzi o design, dźwięk i wyposażenie. Z przyjemnością przyznajemy więc RED Fingerprint.(...)"


„High Fidelity”, No. 112, sierpień 2013

Przeczytaj cały test