Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Wzmacniacz stereo Advance Acoustic X-i60. Wszystko w jednym. Drogo?

Wzmacniacz stereo Advance Acoustic X-i60 Wzmacniacz stereo Advance Acoustic X-i60

X-i60 to kolejny przedstawiciel nowej ery Advance Acoustic. Integra „otwierająca” cennik, od większego modelu X-i90 różni się tylko kilkoma szczegółami. Zastosowano tu mniejsze końcówki mocy - 2 x 60W (przy impedancji 8ohm) i pojedyncze gniazda głośnikowe. Funkcjonalność i całe wyposażenie włącznie z modułem DAC są prawie identyczne jak w opisywanym wcześniej, mocniejszym i droższym Xi90 – czyli po prostu kompletne.
Z kronikarskiego obowiązku odnotowujemy: w sekcji analogowej - siedem liniowych wejść RCA, wejście gramofonowe MM, gniazdo słuchawkowe, wyjścia Record Out, a w sekcji cyfrowej - przetwornik cyfrowo analogowy Cirrus Logic wyposażony w dwa wejścia koaksjalne, jedno optyczne, oraz wejścia USB w wersji A i B.
W części funkcjonalnej znajdujemy regulację tonów i balansu z możliwością wyłączenia ( Bypass ),  A-klasowy tryb High Bias, możliwość rozdzielenia przedwzmacniacza i końcówek mocy i oczywiście zdalne sterowanie.

To wszystko zostało wycenione na poziomie 1750 zł, co w połączeniu z niezwykle atrakcyjnym, wręcz ekskluzywnym wyglądem pozwala przypuszczać, że Advance Acoustic X-i60 szybko stanie się rynkowym bestsellerem.

Wzmacniacz kupisz tutaj: Advance Acoustic X-i60.