Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

O nas

Jesteśmy z Państwem już od 25 lat i przez ten cały czas staramy się być najlepsi - nazwa zobowiązuje.
Naszą specjalnością są kompleksowe instalacje audiowizualne we wszelkiego rodzaju instytucjach oraz prywatnych rezydencjach, domach i mieszkaniach.
Best Audio jest także dystrybutorem w Polsce wybranych marek sprzętu audio.  

Tak jak ogromnie zmienił się świat audio-video tak poszerzyły się nasze horyzonty i przybyło doświadczenia, a lawinowy rozwój techniki i elektroniki spowodował że to co kiedyś było marzeniami wizjonerów dzisiaj jest powszechnie dostępne.

Inteligentne telewizory o wysokiej rozdzielczości, wielokanałowe cyfrowe centra rozrywki, projektory z dużymi ekranami, wielostrefowe nagłośnienia "multiroom" korzystające z nieprzebranych zasobów internetu nie są już fanaberią dla najbogatszych. To technologie podnoszące komfort codziennego życia które  może mieć każdy z nas.

W tych cyfrowych, multimedialnych  czasach bardzo dobrze mają się tradycyjne systemy stereo których głównym elementem często jest gramofon.
Odpowiedni dobór i konfiguracja urządzeń oraz okablowania to często długa i wyboista droga. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo z ogromną dozą cierpliwości i elastyczności, co pozwala nam traktować każdy temat niestadardowo i indywidualnie.


KINO DOMOWE

Kino domowe jest dzisiaj pojęciem które bardzo rozszerzyło swoje znaczenie. Różnorodność dostępnego sprzętu przy sukcesywnej obniżce cen elektroniki stwarza nieograniczone mozliwości.

Ze względu na lokalizację i warunki możemy rozróżnić dwa rodzaje systemów kina domowego:

-Dedykowana sala kinowa – to osobne wydzielone i odizolowane pomieszczenia przeznaczone do projekcji w warunkach podobnych do kin komercyjnych z jak najwyższą jakością dźwięku i obrazu.

-Kino w salonie czyli pomieszczenia o uniwersalnym przeznaczeniu w które wkomponowano wielokanałowy system dżwięku przestrzennego.

W wydzielonych salach kinowych można zastosować bezkompromisowe rozwiązania mające na celu osiągnięce jak najwyższego poziomu jakości dźwięku i obrazu, przewyższającego najczęściej to co spotykamy w publicznych salach kinowych. Bardzo ważnym aspektem jest tutaj adaptacja akustyczna pomieszczenia. Całość projektu z doborem odpowiedniego ekranu, projektora i urządzeń audio i głośników podporządkowana jest osiągnięciu spektakularnego efektu.

W pomieszczeniach uniwersalnych jakimi są salony musimy uwzględnić wielofunkcyjność oraz wymogi architektoniczne i co często najważniejsze dla użytkowników – odpowiednie dopasowanie wizualne elementów „kinowych” do wystroju takiego pomieszczenia.

Taki układ to zbiór kompromisów, ale olbrzymia oferta elektroniki i głośników pozwala dopasować się do każdego projektu. W tym wypadku bardzo ważna jest wpółpraca między nami a właścicielem i architektem odpowiedzialnym za finalny design pomieszczenia.