Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Meble RTV, Hi Fi

Wybierz kategorię.

Stoliki RTV

Stoliki RTV z powodzeniem zastąpią tradycyjne komody i dodadzą wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Budowa stolików zapewni miejsce dla sprzętu RTV, a szeroka gama wzorów i kolorów pozwoli na wkomponowanie go niemal wszędzie.

Zobacz więcej

Szafki RTV

Szafki RTV to wysokiej jakości meble przeznaczone do przechowywania sprzętu RTV. Najwyższej jakości materiały i klasyczny, ale "z pazurem" design będzie ciekawie prezentował się w każdym pomieszczeniu.

Zobacz więcej

Stoliki Hi-Fi

Stoliki Hi-fi zostały zaprojektowane z myślą o przechowywaniu sprzętu Hi-fi. Prosta konstrukcja i wytrzymałe, bardzo dobrej jakości materiały zapewnią włąsciwą ekspozycję sprzętu.

Ekran ręczny

Zobacz więcej

Akcesoria

Akcesoria do stolików i szafek RTV - aktywne przedłużacze podczerwieni do urządzeń audio video pozwalające na jednoczesne sterowanie do 8 niezależnych urządzeń.

Zobacz więcej

Podstawki pod kolumny głośnikowe

Podstawki to uzupełnienie kolumn głośnikowych potocznie zwanych "monitorami". Podstawowym zadaniem podstawek jest ustawienie kolumn na włąsciwej wysokości, tak aby dźwięk wydobywający sie z głośników trafiał do naszych uszu, a nie stóp lub sufitu.

Zobacz więcej