Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Architekci i Projektanci

Wszystkich zainteresowanych architektów a także projektantów wnętrz serdecznie zapraszamy do współpracy. Naszą ofertę kierujemy do tych z Państwa, którzy są otwarci na nowe pomysły i stale poszukują nowych dróg rozwoju.

Wielu architektów i projektantów wnętrz zapomina jak ważnym elementem jest sprzęt audio i video i jakie warunki powinno spełniać dobrze zaprojektowane wnętrze, aby móc w pełni wykorzystać zalety kina domowego czy systemu stereo.

Nasze doświadczenie może okazać się tu niezwykle pomocne. Już od 1991 rok firma Best-Audio profesjonalnie zajmuje się tworzeniem i projektowaniem zintegrowanych rozwiązań audio-video bez względu na wielkość inwestycji.

Począwszy od pomocy przy projektowaniu wnętrza, doboru najbardziej odpowiedniego sprzętu i okablowania, poprzez zaprojektowanie prawidłowego usytuowania i wykonanie instalacji aż do ustawień końcowych, podłączeń i ostatecznej konfiguracji.

 

Warto z nami współpracować, gdyż firma Best-Audio dzięki ścisłej współpracy z dostawcami ma natychmiastowy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań dostosowanych całkowicie do potrzeb klienta. Posiadamy ponadto doświadczonych specjalistów oraz niezbędne środki do wykonywania instalacji na terenie całego kraju.

Posiadana wiedza oraz długoletnie doświadczenie, zawsze pozwalają nam przygotować optymalne rozwiązania. Wierzymy, że długotrwałe i przyjazne relacje pomiędzy naszą firmą a klientami, są najlepszą rekomendacją dla pracy, którą wykonujemy. Dzięki wyselekcjonowanej grupie specjalistów, potrafimy całą niezbędną uwagę poświęcić potrzebom naszych klientów i spełniać pokładane w nas oczekiwania

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.