Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Polityka ochrony danych osobowych

Z tej Polityki ochrony danych osobowych dowiesz się, jakie dane przetwarzamy, a także jak możesz je aktualizować, eksportować i usuwać oraz nimi zarządzać. 

Obejmuje to wszystkie nasze strony internetowe (m. in. bestaudio.pl, sklep.bestaudio.pl, bestau.pl), z których korzystamy. 

Jakie dane osobowe przetwarzamy?

 Informacje, jakie przetwarzamy, oraz sposób, w jaki je wykorzystujemy zależą od tego, jak korzystasz z naszych usług i jak masz skonfigurowane ustawienia prywatności.

 Podczas tworzenia konta przekazujesz nam swoje dane osobowe, które obejmują:

  • adres skrzynki pocztowej
  • hasło
  • imię i nazwisko
  • dane adresowe
  • dane kontaktowe
  • dane karty płatniczej - w przypadku transakcji bezgotówkowych. 

Są to także dane, które pozostawiasz w ramach korzystania z naszych usług, tj. newsletter, czy informacje, do których zbierania i przechowywania używamy różnych technologii, w tym plików cookies, narzędzi Google Analytics czy Google AdWords. Więcej informacji o tym, jakie dane są gromadzone oraz w jaki sposób dostawca usług dba o ich prywatność i bezpieczeństwo, znajdziesz w jego Polityce Prywatności pod tym adresem: https://policies.google.com/privacy?hl=pl. 

O gromadzonych przez nas treściach, możesz nas zawsze zapytać, korzystając z infolinii - pod numerem telefonu: 42 633 59 07, wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub korzystając z adresu korespondencyjnego: ul. Generała Romualda Traugutta 25, 90-113 Łódź.

Kto jest Administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem Twoich danych osobowych jesteśmy my, a w ramach poszczególnych usług mogą być to również nasi Zaufani Partnerzy, tj. Google (więcej o tym informacji znajdziesz tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites). 

Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednak ich niewskazanie, w określonych sytuacjach może spowodować, że świadczenie określonych usług nie będzie możliwe. 

Kto jest odbiorcą Twoich danych osobowych?

Odbiorcą Twoich danych osobowych są nasi pisemnie upoważnieni pracownicy oraz Zaufani Partnerzy. Twoje dane mogą być również przekazane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa (np. organom ścigania). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. dostawcom usług IT.

Jakie przysługują Ci prawa?

Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych. Na Twoje życzenie dane te sprostujemy, przeniesiemy i usuniemy. Możesz od nas żądać także ich ograniczenia. 

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza obowiązujące przepisy.

Pamiętaj, że możesz również zrezygnować z pliku cookie Google w „Ustawieniach reklam”, które znajdziesz pod wskazanym adresem: https://adssettings.google.pl/anonymous?sig=ACi0TCggN-c--henfSNCJTD2aFaX8FX30yjLLj9c-npqyRxC3rBRqIEd1MzETwTXONkaOQE5nvHQxT4jxRe50EDke8VAOvFDdg&hl=pl

W jakim celu gromadzimy Twoje dane osobowe?

Gromadzimy Twoje dane osobowe, by stale ulepszać swoje usługi i świadczyć je na jak najwyższym poziomie. Zależy nam na:

  • zapewnieniu Tobie spersonalizowanych usług, w tym treści i reklam uwzględniających Twoje zainteresowania,
  • analizie i pomiarach naszych statystyk (chodzi tutaj m. in. o Twoje wizyty w naszych witrynach),
  • dotarciu do Ciebie, jeżeli odwiedziłeś naszą witrynę i utworzeniu dla Ciebie odpowiedniego komunikatu,
  • pozostawaniu z Tobą w kontakcie w formie np. newslettera. 

Jak bronimy się przed oszustwami, nadużyciami, zagrożeniami bezpieczeństwa i problemami technicznymi, które mogłyby wyrządzić nam i Tobie szkodę ?

By zwiększyć bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i niezawodność naszych usług, stosujemy wszelkie możliwe zabezpieczenia, w tym przy użyciu najnowszych technologii. 

Chodzi tutaj m. in. o bezpieczeństwo organizacyjne (m. in. upoważnienia do przetwarzania danych, oświadczenia o zachowaniu poufności), jak również informatyczne i fizyczne (m. in. anonimizacja, usuwanie danych, indywidualne konta w systemie operacyjnym, legalność oprogramowania, niszczenie nośników/niszczenie wydruków, ochrona przed zanikiem zasilania). 

Prawo autorskie

Wszelkie teksty oraz informacje w serwisie są chronione prawami autorskimi.
Jakiekolwiek użycie materiałów zawartych w serwisie bez zgody ich twórców jest zabronione. Zamieszczenie tych materiałów na stronie internetowej firmy Best - Audio ma charakter informacyjny a wykorzystanie tych materiałów inne niż określone w niniejszych zasadach, następujące bez zgody pisemnej zgody Best-Audio i podmiotów uprawnionych, stanowi naruszenie prawa.

Przedstawione informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Ochrona znaków towarowych

Użyte marki, znaki firmowe, zdjęcia są własnością właściwych firm i ich autorów.
Korzystanie z nazwy Best-Audio, znaku firmowego do reklamy (lub materiałów pokrewnych) jest zabronione bez pisemnej zgody Best-Audio.