Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Lumene Screens

Wybierz typ ekranu, jaki Cię interesuje.

Ekrany Elektryczne

Ekrany elektryczne zapewniają komfort użytkowania przez długie lata. Różne wyposażenie i kilka wariantów montażu dają pewność, że każdy użytkownik dobierze optymalne rozwiązanie do swoich potrzeb.

Zobacz więcej

Ekrany Ramowe

Ekrany ramowe to kwintesencja kina w domu. Ramy okalające powierzchnię przeznaczoną do wyświetlania obrazu są stałe, wykonane z matowych tworzyw, co zapewnia doskonały kontrast.

Ekrany ramowe

Zobacz więcej

Ekrany Ręczne

Ekrany rozwijane ręcznie to ekonomiczne rozwiązanie dla każdego kinomaniaka. Powierzchnia przeznaczona do wyświetlania obrazu wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, a blokada mechanizmu zapewni idealne zwijanie i rozwijanie ekranu nawet po wielu latach użytkowania.

Ekran ręczny

Zobacz więcej

Ekrany Przenośne

Ekrany przenośne doskonale sprawdzą się jako narzędzie do prezentacji w pomieszczeniach, w których z różnych względów nie można zamontować ekranu na stałe. Oferta firmy Lumene daje ogromne możliwości wyboru - każdy użytkownik znajdzie model odpowiedający jego potrzebom.

Zobacz więcej

Akcesoria do ekranów

Akcesoria do ekranów projekcyjnych to urządenia zapewniające jeszcze większą wygodę użytkowowania.

Zobacz więcej