Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Lumene to francuska marka, która projektuje i produkuje ekrany projekcyjne, koncentrując się na potrzebach kina domowego jak i profesjonalnych instalacjach AV.

Lumene oferuje szeroką gamę modeli, od ekranów ręcznych po elektryczne, z napinaczami i na statywie, ekrany ramowe z przezroczystą akustycznie powierzchnią projekcyjną. Dzięki różnorodnym zastosowaniom produkowanych ekranów firma Lumene odniosła ogromny sukces na rynku europejskim.

Współczesny przemysł projekcji wideo oferuje wysokiej jakości projektory do kina domowego w atrakcyjnych cenach. Lumene naśladuje obecny trend poprzez połączenie doskonałej jakości i przystępnej ceny.

Każdy element ekranu Lumene został starannie zaprojektowany i wykonany tak, aby zwiększyć jakość wyświetlanego obrazu z projektora, bez względu na technologię: DLP, LCD czy CRT.

Do produkcji ekranów Lumene używane są ultra białe tkaniny, które umożliwiają nieograniczony kąt widzenia i doskonałą jednolitość obrazu. Pozwala to także na uniknięcie efektu "hot spot" i artefaktów. Jakość materiału umożliwia idealne wyświetlanie kolorów oraz kontrastu bieli i czerni.

Ekrany elektryczne są wyposażone w niezawodne i bardzo ciche silniki francuskiej firmy SOMFY.

Lumene oferuje także do swoich ekranów opcjonalnie bezprzewodowe sterowanie przy pomocy triggera oraz wysokiej klasy regulowane uchwyty do wszystkich typów projektorów.

Nikt nie zna produktu lepiej niż sprzedawca i ludzie, którzy te produkty instalują na co dzień. Wyniki testów wskazują i potwierdzają, że produkty firmy Lumene nie mają sobie równych nie tylko pod względem jakości wykonania, trwałości, serwisu jak i jakości obrazu jaki są w stanie wyświetlić.