Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Norstone Design Tiblen SB

Norstone Design Tiblen SB stolik rtv z soundbarem Norstone Design Tiblen SB stolik rtv z soundbarem

NorStone Tiblen SB to nowoczesne podejście do tematu połączenia atrakcyjnej formy i funkcjonalności. To nowatorskie rozwiązanie pozwala na posiadanie „kawałka” designu nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Przemyślana konstrukcja tego mebla idealnie sprawdza się przy ograniczonej przestrzeni – szklana półka odpowienia jest na konsolę do gier, odtwaracz DVD czy dekoder telewizyjny.

Wersja SB dzięki specjalnemu uchwytowi umożliwia zamocowanie pod telewizorem poziomego głośnika typu Soundbar. Dodatkowej funkcjonalności nadaje kolumna uchwytu, w której można umieścić przewody od telewizora i sprzętu, dzięki czemu przestrzeń pozostaje czysta i estetyczna.

Użyte materiały, francuska dbałość o funkcjonalność i elegancję pozwala na umieszczenie stolika rtv Norstone Tiblen praktycznie w każdym miejscu pokoju, a regulowana wysokość - na dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

Norstone Design Tiblen SB stolik z półką pod soundbarstolik pod telewizor z półką na soundbarNorstone Design Tiblen SBTiblen SB frontTiblen uchwyt na soundbarNorstone Design Tiblen SB stolik z półką pod soundbarNorstone Design Tiblen SB stolik z półką pod soundbarTiblen SB dane techniczne

Wymiary ogólne (Sz x W x Gł):

  • 780 x 1355 x 450 mm

Półka

  • Wymiary (Sz x Gł): 450 x 300 mm
  • Grubość półki: 5 mm
  • Maksymalne obciążenie: do 10 kg

Uchwyt

  • Maksymalne obciążenie: do 50 kg

 System maskowania kabli