Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.
Supra DUAL RCA Supra DUAL RCA

Kabel audio Supra Dual RCA jest wysokiej klasy kablem sygnałowym. Żyły przewodzące ( po 19 żył w każdym przewodniku) wykonano z cynowanej miedzi beztlenowej o czystości do 99,999%.

100% ekranowanie magnetyczne zapewnia szczelny ekran z folii aluminiowej. Konstrukcja kabla wymusza jego kierunkowość, co producent dokładnie zaznacza na zewnętrznej powierzchni. Kabel charakteryzuje się niską pojemnością elektryczną i idealnie pasuje do połączeń semi-zbalansowanych jak i również zbalansowanych .

Stereofoniczny kabel SUPRA DUAL RCA to zwycięzca wielu klasyfikacji: ”jakość za cenę”

Kabel audio Supra Dual RCA o długości 1 metra zakończony jest obustronnie wtykami Supra RCA-6.

 

 

 

Dane Techniczne:


 

 • Recenzje

  "(...)Kabel Supra przybył do testu jako ostatni, kiedy wydawało się, że już wszystko posprzątane. A tu okazało się, że to czołówka testu. Dual-RCA gra pełnym, chciałoby się powiedzieć analogowym dźwiękiem. Jego zaletami są mocny bas, ładna, niezaśmiecona góra, ale przede wszystkim znakomita średnica - dająca poczucie komfortu i relaksu, jak przy słuchaniu winylowych płyt. (...)"

  "Audio" 2006.04

  Przeczytaj recenzję kabla Supra Dual w Audio 2006.04


  "To idealny kabel na "pierwszy upgrade", brzmi znacznie lepiej od darmowych kabli, które są dostarczane z większością urządzeń. (...)"

  Przeczytaj całą recenzję kabla Dual w magazynie What Hi-Fi? 2007