Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Advance Acoustic wzmacniacz X-i75 oraz odtwarzacz CD X-cd5

Advance Acoustic X-i75 oraz X-cd5 Advance Acoustic X-i75 oraz X-cd5

Wyróżnienie RED Fingerprint od magazynu High Fidelity dla zestawu stereo Advance Acoustic: wzmacniacza X-i75 i odtwarzacza CD X-cd5

"(...) Dla nich mamy więc X-cd5 – ładnie wykonane urządzenie, zgrabne, niewielkie, z akrylowym frontem i niebieskim wyświetlaczem. Wyposażono go w klasyczną szufladę, za co też są punkty. Sama szuflada to plus, bo sugeruje dobry napęd, ale kiedy odtwarzacz rozkręcimy okaże się, że jest tam coś więcej. Został on odsprzęgnięty od podstawy metalową płytą, do której jest przykręcony, oraz elementami sprężystymi – rzecz rzadko spotykana w nawet drogich urządzeniach; na tym poziomie unikatowa.(...)"

"(...) Mamy jednak XXI wiek, i to jego drugą dekadę, konstruktorzy X-i75 dają nam więc coś jeszcze: pełnoprawny przetwornik cyfrowo-analogowy. Akceptuje on sygnały do 24 bitów i 192 kHz i oferuje wejście USB typu B (kwadratowe), dwa koaksjalne RCA, jedno optyczne TOSLink i USB typu A (podłużne), przeznaczone dla urządzeń mp3 akceptujące sygnał mp3, WMA i WAV. Firma ma w swojej ofercie odbiornik Bluetooth X-FTB01, który wpinamy do specjalnego gniazda we wzmacniaczu. Za jego pomocą prześlemy do niego sygnał o jakości do 16 bitów i 48 kHz (kodowany w aptX lub AAX) z urządzeń przenośnych, np. smartfona, lub komputera. (...)"

"(...) Advance Acoustic jest w świetnym miejscu do tego, aby być takim powiernikiem, wraz z NAD-em i Marantzem/Denonem. Dźwięk systemu jest ciepły, gęsty, lejący się, ale bardzo dynamiczny i z pięknym basem. Funkcjonalność jest bardzo dobra, a urządzenia bardzo ładnie wyglądają. RED Fingerprint, polecam! (...)"

HighFidelity.pl No 146, czerwiec 2016

Przeczytaj test Advance Acoustic X-cd5 + X-i75