Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Advance Paris X-CD1000 Odtwarzacz Compact Disc

Advance Paris X-CD1000 Advance Paris X-CD1000

Znany już na rynku odtwarzacz CD Advance Paris X-cd1000 doczekał się szczegółowego opisu na łamach magazynu highfidelity.pl. Poniżej krótki fragment, a do przeczytania całego artykułu zapraszamy na http://highfidelity.pl/@main-2876&lang=
"(...) X-cd1000 oferuje dwa, równorzędne wyjścia, różniące się charakterem i rozkładem akcentów. Półprzewodnikowe jest szybkie, bardzo dokładne i czyste. Ma skupiony i rozbudowany harmonicznie dźwięk, w którym nie słyszę prób podbicia żadnej części pasma. Dzięki naprawdę dobrej rozdzielczości to dźwięk żywy i ciekawy. Wysoka dynamika i dobre akcentowanie instrumentów z wyższego zakresu budują w nas poczucie świeżości, otwartości i płynności. Nigdy jasny, nigdy wyprany z emocji, a jednak bardzo uczciwy, bardzo „high fidelity”, tj. wierny oryginałowi.

Wyjście lampowe jest gładsze i bardziej „okrągłe” w akcentach. Od razu daje się też odczuć lepiej kształtowana bryła instrumentów i wokalistów. Dostajemy coś w rodzaju mocniejszych barw i kreski, którą wszystko jest rysowane. Nacisk położony na średnicę, przede wszystkim jej niższy zakres, jest czytelny. Nie ma to konsekwencji w charakterystycznym dla wielu urządzeń lampowych podbarwieniu. Bas ma ładne barwy i jest dobrze kontrolowany. Mięsisty, gęsty przekaz budowany jest właśnie na mocnym dole. Dopiero na niskim basie, z materiałem, w którym akcent głebokich zejść jest szczególnie istotny słychać, że wyjście półprzewodnikowe – choć wcale nie utwardzone – ma lepiej kontrolowany atak.(...)"

No. 151 Listopad 2016
highfidelity.pl