Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Denon PMA-2500NE i DCD-2500NE

Denon PMA-2500NE i DCD-2500NE Denon PMA-2500NE i DCD-2500NE

Denon wprowadza na rynek nowy duet stereo klasy premium: zintegrowany wzmacniacz z konwerterem C/A PMA-2500NE i odtwarzacz Super Audio CD DCD-2500NE.

W PMA-2500NE zastosowano Ultra Wysokoprądowe MOS (UHC-MOS) FET, zapewniające wysokie natężenie prądu w pojedynczej konfiguracji push-pull, co zapewnia liniowość charakterystyk stopnia wyjściowego w całym zakresie sonicznym, od detali po dźwięk wymagający wysokiego natężenia prądu sterującego. Silne tłumienie wibracji zapewnia konstrukcja Precision Direct Mechanical Ground , minimalizująca wpływ drgań na sygnał wyjściowy. Na konstrukcję obudowy składa się z sześć niezależnych bloków oraz duży, precyzyjny potencjometr regulacji poziomu głośności. Denon PMA-2500NE obsługuje tryb analogowy, który pozwala na wyłączenie wszystkich aktualnie nieużywanych sekcji, takich jak cyfrowe obwody wejściowe lub też niskoszumowy wyświetlacz, co umożliwia uzyskanie możliwie czystego odtwarzania dźwięku.

Wejście USB-B umożliwia odtwarzanie plików muzycznych do 384 kHz / 32 bits. Nawet pliki DSD do 11.2 MHz zapisane na dysku twardym komputera mogą być odtwarzane z niespotykaną jakością dźwięku. Wszystkie sygnały cyfrowe są precyzyjnie przetwarzane przez zaawansowany technologicznie układ Advanced Al32 Processing Plus, w najnowszej wersji technologii Denon przywracania kształtu fali analogowej. Dzięki precyzyjnemu przywracaniu informacji traconych w trakcie procesu rejestracji cyfrowej, uzyskiwany jest dźwięk o dużej zawartości detali, wolny od zakłóceń, precyzyjnie lokalizowany, bogaty w ekspresję w niższych pasmach i piękny w wierności oddania dźwięku oryginalnego.  

W Odtwarzaczu Super Audio DCD-2500AE zastosowano unikalne technologie oraz rozwiązania dla usztywnienia konstrukcji i redukcji drgań, m. in. wzorcowej klasy mechanizm napędu Advanced S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid) z najnowszym układem odczytu. Dodatkowo oprócz odtwarzania płyt CD i Super Audio CD, DCD-2500E może odtwarzać pliki DSD (2.8 MHz / 5.6 MHz) oraz pliki wysokiej rozdzielczości do 192 kHz / 24 bitów zarejestrowane na płytach DVD-R/RW oraz DVD+R/RW. Mogą być również odtwarzane pliki muzyczne z częstotliwością próbkowania do 48 kHz zarejestrowane na płytach CD-R/RW.  

Urządzenia Denona PMA-2500NE oraz DCD-2500NE będą dostępne w kolorze srebrnym Premium, począwszy od lutego.