Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Gramofony Edwards Audio w dystrybucji Best Audio!

Gramofony Edwards Audio w dystrybucji Best Audio! Gramofony Edwards Audio w dystrybucji Best Audio!

Edwards Audio to marka stworzona kilka lat temu przez Kevina Edwardsa – założyciela i głównego konstruktora brytyjskiej firmy Talk Electronics.
Talk Electronics audiofilom kojarzy się przede wszystkim ze sprzedawaną przed laty, bardzo udaną serią wzmacniaczy -Thunder  i odtwarzaczy CD -Hurricane.  Innym, powszechnie znanym na świecie produktem Talk Electronics jest produkowany do dzisiaj kabel głośnikowy Talk 3.

Dzisiejsza oferta obejmuje szereg urządzeń sygnowanych marką Edwards Audio. Oprócz elektroniki i kolumn głośnikowych, bardzo ważną częścią jest produkcja gramofonów. Są to w całości autorskie konstrukcje korzystajace z ramion dostarczanych przez Regę.
W 2016 roku na wystawie High End Show w Monachium premierę miała najnowsza linia gramofonów składająca się z 6 modeli w bardzo atrakcyjnych cenach.
Najtańszy Apprentice Lite TT to koszt ok 1700zł, najdroższy TT3SE – ok 6000zł.

Dwa pierwsze modele dostarczane są z fabrycznie zamontowanymi wkładkami. Cechą charakterystyczną nowej serii są precyzyjnie obrabiane akrylowe talerze pozbawione filcowych mat. Wszystkie gramofony Edwards Audio posiadają w komplecie pokrywy. Dostępne kolory to w  zależności od modelu - czarny, czerwony i biały, z wykończeniem lakierem satynowym lub o wysokim połysku.

Godnym podkreślenia jest fakt że cała produkcja odbywa się na miejscu w Wielkiej Brytanii. Dotyczy to zarówno gramofonów jak i głośników oraz elektroniki. Talk Electronics jest członkiem stowarzyszenia „Still made in Britain” zrzeszającego producentów różnych branży których wspólnym założeniem jest promowanie brytyjskiej produkcji i niekorzystanie z azjatyckich fabryk.

 Edwards Audio gramofony Edwards Audio gramofony Edwards Audio gramofony Edwards Audio gramofony Edwards Audio gramofony Edwards Audio gramofony