Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Kolumny głośnikowe Audiovector Ki3

Kolumny głośnikowe Audiovector Ki3 Kolumny głośnikowe Audiovector Ki3 Kolumny głośnikowe Audiovector Ki3

Audiovector Ki3 kolumny podłogowe 2,5 drożne z opcjonalną możliwością rozbudowy do wyższego modelu

kolumny głośnikowe Audiovector Ki to rozwinięcie poprzedniej serii K. Konstruktorzy zachowali elegancki i szczupły kszałt, a wykończenie obudowy to kilka kolorów naturalnych oklein drewnianych, oraz dodatkowo bardzo ostatnio modny kolor biały. Pozwala to doskonale wkomponować te kolumny podstawkowe do każdego tak nowoczesnego jak i stylowego wnętrza.


Kolumna podłogowa Audiovector Ki3 to konstrukcja dwu i półdrożna - za średnie i niskie tony odpowiadają dwa głośniki o średnicy 11 cm z membraną wykonaną z mieszanki włókien szklanych i węglowych. Funkcję głośnika wysokotonowego pełni kopułka jedwabna, napędzana magnesem neodymowym, zaś za chłodzenie cewki odpowiedzialny jest przymocowany do magnesu duży radiator. Kolumny Ki3 są wyjątkowo łatwym obciążeniem dla wzmacniaczy - posiadają dużą efektywność (91 dB) i bardzo przyjazną impedancję 8 Ohm.

Jeżeli chodzi o brzmienie to niech nie zmyli smukły wygląd kolumny głośnikowej, w której zastosowano specjalną technologię pozwalającą uzyskać ponadprzeciętną dynamikę oraz zdolność do wypełnienia nawet dużych wnętrz pełnym zakresem dźwięku. A wszystko to przy zachowaniu niewielkich, wręcz kompaktowych wymiarów. Dodatkowo dzięki bardzo wąskiej (14 cm) ściance przedniej, kolumny z tej serii odznaczają się znakomitą stereofonią i niezwykle precyzyjną lokalizacją instrumentów na scenie. W porównaniu do poprzedniej serii poprawiono przede wszystkim reprodukcję basu i co za tym idzie równowagę tonalną.

Kolumny podłogowe Ki3 można zgodnie z założeniem firmy Audiovector rozbudować do jednej z droższych wersji Ki3 Super bądź też Ki3 Signature.

ZDJĘCIA

kolumny glosnikowe audiovectoer ki3

WYGLĄD

ROZWIĄZANIA DANE TECHNICZNE
IUC - INDIVIDUAL UPGRADE CONCEPT
(Koncepcja Indywidualnej Rozbudowy)
LCC - LOW COMPRESSION CONCEPT
 (Koncepcja niskiej kompresji)
Konstrukcja: 2,5 - drożna, bassreflex
Pasmo przenoszenia: 40Hz-22kHz
Skuteczność: 91dB
Bi-Wire
Impedancja: 8 Ohm
Moc maksymalna: 180W
Waga(para): 26 Kg
  WYMIARY
  Wymiary (H x W x D): 98 x 14 x 24 cm,
  GWARANCJA
  12 miesięcy
Możliwość przedłużenia gwarancji do 24 m-cy po dokonaniu rejestracji produktu na stronie http://promocje.bestaudio.pl
Produkt posiada gwarancję polskiego dystrybutora, oraz autoryzowany serwis na terenie kraju.

   

kolumny glosnikowe audiovectoer ki3 kolory