Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Kolumny głośnikowe Audiovector Ki3 Super

Kolumny głośnikowe Audiovector Ki3 Super Kolumny głośnikowe Audiovector Ki3 Super Kolumny głośnikowe Audiovector Ki3 Super

Audiovector Ki3 Super kolumny podłogowe 2,5 drożne z opcjonalną możliwością rozbudowy do wyższego modelu, znakomita stereofonia.

Kolumny głośnikowe Audiovector serii Ki to rozwinięcie poprzedniej serii K. Konstruktorzy zachowali elegancki i szczupły kszałt, a wykończenie obudowy to kilka kolorów naturalnych oklein drewnianych, oraz dodatkowo bardzo ostatnio popularny kolor biały. Pozwala to doskonale wkomponować te kolumny do każdego, tak nowoczesnego jak i stylowego wnętrza.


Audiovector Ki3 Super to konstrukcja 2,5 drożna. Za średnie i niskie tony odpowiadają dwa głośniki o średnicy 11 cm z membraną wykonaną z mieszanki włókien szklanych i węglowych. Funkcję głośnika wysokotonowego pełni kopułka jedwabna, napędzana magnesem neodymowym, zaś za chłodzenie cewki odpowiedzialny jest przymocowany do magnesu duży radiator. Kolumny Ki3 Super są wyjątkowo łatwym obciążeniem dla wzmacniaczy - posiadają dużą efektywność (92 dB) i bardzo przyjazną impedancję 8 Ohm

Kolumny podłogowe Ki3 Super od "zwykłych" Ki3 na pierwszy rzut oka różnią się ścianką przednią. W droższym modelu zamontowano srebrny panel, do którego przymocowano głośniki. Panel ten został wykonany ze specjalnego tworzywa oznaczonego skrótem NRFB (Non-resonant fibre board). Jest to opracowane przez Audiovectora w 1985 roku tworzywo będące modyfikacją HDF-u, posiadające jednak nieporównywalnie lepsze właściwości tłumiące. Efektem tego jest niemal całkowity brak podatności na rezonanse, co przekłada się nazmniejszenie podbarwień i polepszenie wrażeń przestrzennych dźwięku. kolumny głośnikowe Ki3 Super od tańszej wersji Ki3 różnią się także zwrotnicą i nieco większą efektywnością.

Jeżeli chodzi o brzmienie to niech nie zmyli nikogo smukły wygląd kolumny, w której zastosowano specjalną technologię pozwalającą uzyskać ponadprzeciętną dynamikę oraz zdolność do wypełnienia nawet dużych wnętrz pełnym zakresem dźwięku. A wszystko to przy zachowaniu niewielkich, wręcz kompaktowych rozmiarów. Dodatkowo dzięki bardzo wąskiej (14 cm) ściance przedniej kolumny z tej serii odznaczają się znakomitą stereofonią i niezwykle precyzyjną lokalizacją instrumentów na scenie.

Kolumny głośnikowe Ki3 Super można zgodnie z założeniem firmy Audiovector rozbudować do droższej wersji Ki3 Signature.

ZDJĘCIA

audiovectoer ki3 super

 


WYGLĄD

ROZWIĄZANIA DANE TECHNICZNE
IUC - INDIVIDUAL UPGRADE CONCEPT
(Koncepcja Indywidualnej Rozbudowy)
LCC - LOW COMPRESSION CONCEPT
(Koncepcja niskiej kompresji)
Konstrukcja: 2,5 - drożna, bassreflex
Pasmo przenoszenia: 40Hz-22kHz
Skuteczność: 91dB
Bi-Wire
Impedancja: 8 Ohm
 Moc maksymalna: 180W
 Waga(para): 26 Kg
  WYMIARY
  Wymiary (H x W x D): 98 x 14 x 24 cm,
  GWARANCJA
  12 miesięcy
Możliwość przedłużenia gwarancji do 24 m-cy po dokonaniu rejestracji produktu na stronie http://promocje.bestaudio.pl
Produkt posiada gwarancję polskiego dystrybutora, oraz autoryzowany serwis na terenie kraju.

kolumny glosnikowe audiovectoer ki3 kolory