Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Recenzja gramofonu Edwards Audio Apprentice TT Lite Mk2 w HighFidelity!

Recenzja gramofonu Edwards Audio Apprentice TT Lite Mk2 Recenzja gramofonu Edwards Audio Apprentice TT Lite Mk2

Zapraszamy do lektury recenzji gramofonu Edwards Audio już dostępnego w Polsce!

"(...)Gramofon pięknie wypełnia dźwięk, ale nie jest mistrzem detaliczności. Nic w jego dźwięku przy tym nie brakuje. Słuchając płyt mamy przed oczami ich holistyczną całość, nie skupiamy się na szczegółach, chyba, że chcemy. Bo kiedy puściłem stare polskie winyle - Tak Tak Obywatela GC i Serca gwiazd Haliny Frąckowiak – z przyjemnością zanurzyłem się w ich estetykę, rozumiejąc co starano się uzyskać wycofując głos Ciechowskiego i co dało podniesienie średniego basu na płycie Frąckowiak.Obydwie te płyty zagrały lepiej niż na wielu droższych i bardzo drogich gramofonach, bo nie zostały „wyciągnięte” ich wady, jak zamknięte pasmo, niewielka głębia itd. Zamiast tego dostałem naprawdę energetyczny, wypełniony dźwięk. Tak, wypełnienie było z tego chyba najważniejsze.(...)"

"(...)Gramofon Edwards Audio jest z grupy tych, które „niczego nie muszą”, a tylko „mogą”.(...)"

"(...)Jego dźwięk jest skupiony na ładnych barwach, wypełnieniu basu i tym, aby nie szkodzić przesadnymi trzaskami. Bardzo dobrze trzyma rytm, jak na lekki gramofon i nigdy nie spowalnia go. To system na długie posiadówki, na przyjemne odsłuchy nowych i starych płyt, z których nie będzie się starał „wyciągać” wszystkiego, a raczej pozwoli temu, co najważniejsze, tj. muzyce, płynąć bez przeszkód i ciśnienia. Bardzo przyjemny, komfortowy dźwięk dla wszystkich, bez wyjątku i wykluczeń.(...)"

High Fidelity No.150, 1 października 2016

Cały test: http://www.highfidelity.pl/@main-2858&lang=