Kontakt

T: (+48) 42 206 90 40

M: (+48) 501 056 466


E: info@bestaudio.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm" udzieloną przez przez PFR S.A.

Recenzja wzmacniacza Advance Acoustic X-i125

Recenzja wzmacniacza Advance Acoustic X-i125 Recenzja wzmacniacza Advance Acoustic X-i125

Zapraszamy do przeczytania nowego testu Wzmacniacza Advance Acoustic X-i125 w najnowszym wydaniu High Fidelity No. 148 Sierpień 2016.

"Niewielu zostało już „fajterów” na tyle odważnych, aby głosić chwałę klasycznego stereo w podstawowych i średnich przedziałach cenowych. Ta, niegdyś zaludniona do przesady, przestrzeń jest w tej chwili pusta jak konto na przednówku(...) Tym większy szacunek należy się Francuzom z Advance Acoustic, którzy są przecież stosunkowo niewielką firmą, mogącą konkurować z „wielkimi” głównie dźwiękiem i designem."

"Ciekawym doświadczeniem było granie muzyki z wykorzystaniem wewnętrznego DAC-a. To naprawdę dobry układ, oferujący bardzo niski bas (naprawdę niski i energetyczny!) i niezłą przejrzystość(...)"

"Spodoba się to tym, którzy cenią w muzyce oddech i tzw. „odejście”. Z zewnętrznymi źródłami, czy to CD, czy winylem, wzmacniacz AA grał bardziej bezpośrednio, bardziej „tu i teraz” (...)"

"Zwiększenie mocy nie jest zabiegiem liniowym, razem z dodaniem „oddechu” zmieniamy też inne aspekty dźwięku. Zalety, jakie w ten sposób z X-i125 otrzymujemy, to bardzo ładna barwa i znakomity bas. Wzmacniacz bardzo dobrze panuje nad kolumnami i zagra głośno i dobrze w dużych pomieszczeniach. Podnosząc się głosu nie zmieniamy w jakiś szczególny sposób dźwięku, co też jest bardzo dobre.(...)"


Cały test dostępny jest na stronie HighFidelity.pl

Zapraszamy do lektury!